BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Jel se Merima fakat udara za pare,pratim je na insta.trenutno je u Njemackoj a dok je bila u BiH svaku noc je izlazila u Bistru Vodu u Hotonju/Vogosca.Ne cini se od tog posla al ko zna.
Neznam makav je fazon stavit ime prezime i napisat kaze jel se udara? Pa ljudi imate matere sestre nekad cete djecu imati sta serete s imenima tim! Uredu znas je udaro je ti za lovu napisi jesam i stojim iza tog a ovako imena pisat jel se udara! Vidio je na insta u minicu i evo je udara se! Nisi ti ovdje napisao neko je prije tebe znam al neam kad trazit nemojte to radit glupo je osim ako neznas! Imam ja prvi fejk profil na insta i pisem
Mozel se biti kako s tobom haha
Kad koja vidi neka blokira neka i pita sta kako! Al ovo sranje nemojte radit s imenima
 
Aaa sad idem u sarqjevo ev ako imq ko kakav dobar broj neke bebitne godine samo da je dobra i cijena nebitna! 200/300! Samo da je top i da pruzi uslugu kakvu treba!
Zamolio bih bratski svoju naapacenu bracu svi smo mi ovdje u istim govnima hahah
 
Neznam makav je fazon stavit ime prezime i napisat kaze jel se udara? Pa ljudi imate matere sestre nekad cete djecu imati sta serete s imenima tim! Uredu znas je udaro je ti za lovu napisi jesam i stojim iza tog a ovako imena pisat jel se udara! Vidio je na insta u minicu i evo je udara se! Nisi ti ovdje napisao neko je prije tebe znam al neam kad trazit nemojte to radit glupo je osim ako neznas! Imam ja prvi fejk profil na insta i pisem
Mozel se biti kako s tobom haha
Kad koja vidi neka blokira neka i pita sta kako! Al ovo sranje nemojte radit s imenima
Prijatelju,nisam ja napisao ime prvi,prije mene ju je neko spomenuo,ja sam samo zacudzen da neko misli da se ona tim bavi.Nisam ni ja za spominjanje imena ovde al nisam je prvi spomenuo
 
Jel moze netko ovo da provjeri? Ako je netko bio zamolio bih za odgovor hvala unaprijed.. studentica je mostar ima 20 kako kaze "potrebna rezervacija"
 
Jel moze netko ovo da provjeri? Ako je netko bio zamolio bih za odgovor hvala unaprijed.. studentica je mostar ima 20 kako kaze "potrebna rezervacija"
Traži bon kao rezervacija iskreno ja nisam htio kaže treba novac a bon ne može nigdje pretvoriti u novac
 
Traži bon kao rezervacija iskreno ja nisam htio kaže treba novac a bon ne može nigdje pretvoriti u novac
Naravno da se moze bon pretvoriti u novac. Najlaksi nacin je da otvoris racun u bilo kojoj kladionici (jer ovo funkcionise u 90% njih), uplatis bon i isplatis te pare, jednostavno. Jedino je mana to sto moraju kada prave racun dati svoje podatke tj ime, prezime, jmbg, adresu a neke kladionice traze i licni dokument. Ali koga hebe za to, gdje je kod nas zakon i ko ce istrazivati cim se one bave.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh