BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

120€ 1 svrsavanje? Mrsava? Na slikama neizgleda bas tako? Valjal sta guzica? A to sto kazes cudan miris valjda je smrad trebo si je podabrat malo! Lokaciju central uz brdo?
Ma ja sam ukupno imao sat slobodnog vremena, ona je prenagodna, mislim da bi i sat bez problema proslo a da nista ne kaze, ostao sam otprilike 45 min. Jeste mrsava, guzica je top ali gradena vise kao djevojcica. Sto se tice tog mirisa, ne znam ni sam kako da objasnim, nije riblji ali je cudan 😂 lokacija u blizini BBI, ma napisi joj poruku i sve ces doznati sam
 
Ma ja sam ukupno imao sat slobodnog vremena, ona je prenagodna, mislim da bi i sat bez problema proslo a da nista ne kaze, ostao sam otprilike 45 min. Jeste mrsava, guzica je top ali gradena vise kao djevojcica. Sto se tice tog mirisa, ne znam ni sam kako da objasnim, nije riblji ali je cudan 😂 lokacija u blizini BBI, ma napisi joj poruku i sve ces doznati sam
Isto dagnje kad odstoji na suncu jedno 2h.

Klasican muf latino picke.Mozda ima i bjelo pranje pa kad sa dagnjama to pomjesas dobijes onaj mlaz koji kad te osamari pimpek dozivi disfunkciju.

Standard ovih latina.Zgodne su ali imaju mane.
 
Bio sam danas kod Maye, da ne preciziram lokaciju-u neposrednoj blizini BBI centra. Docek u bijelom ogrtacu ispod kojeg je crveni poluprovidni grudnjak i halteri, bez gacica. Uzeo pola sata-120 e. Engleski ne zna niti jednu rijec osim Hello pa je malo nezgodna tisina ali brzo se to prelomi. Potpisujem sve sto je Luka rekao, po meni jedina mana higijena i lice, tj cudan neki miris u doggy kad sam je prebacio. Sise jesu male ali je bas mrsava pa je i ok. Moze i snimanje, dodatno se placa 20 ili 30 eura pa ako uspijem opet otici definitivno moram i to uzeti.
Slike/realnost- 10/7
Sex-10/10
Higijena-5/10
Brate ne znam sta je to bilo ali ja apsolutno nista nisam osjetio, ali to je mozda jer je tek bila stigla u Mostar i upravo otusirana. Ja sam je i lizao i jedino sto sam osjetio je da de navlazila a ni to
nije imalo neugodan miris, sise jesu male, ali meni cura izgleda top, pa i lice mi je lijepo ali to je stvar osobnog ukusa.
Kao sto sam vec rekao to mi je bilo jedno od top3 iskustva od kad sam u ovom sportu.
stvarno mi je krivo sto je otisla iz Mo a da nisam uspio otic jos jednom, sarajevo mi se neda ic na 1sat..
 

Jel neko bio kod doticne?
Jesam ja. Cura ne prica engleski nikako, samo spanski. Nagodna je i fina, sitna gradjim, ali dobar supak i fine sise. Ne lupa neke cifre, barem nije prosli put kada je bila. Sad se opet dogovaram da se vidimo.
 
Je li iko bio kod ove mršave crnke Elle, kakva je, isplati li se otici. Koliko sam vidio ona je jedina koja javno lice pokazuje. Ima li neko kakva iskustva sa njom??
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh