BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Bila je i milf Dada,jedno vrijeme radila u aerodromskom naselju,pa poslije u Tibrinim zgradama,plava,top sise,malo punija...ako mislimo na istu
Ta je imala 100brojeva i 200 lokacija! Prije 4/5 godina skoro koji god brojem zovem ona se javljala! Nikad nisam bio nije mi se svidjela
Mala debela stara
 
Ta je imala 100brojeva i 200 lokacija! Prije 4/5 godina skoro koji god brojem zovem ona se javljala! Nikad nisam bio nije mi se svidjela
Mala debela stara
Nije to ta,ta na koju misliš je bila isto sisata,ali ružna,tj.gadna više,i da imala je 100 brojeva.Ova je bila seksi do bola,bolja od većine ovih 20+
 
Kristina i Leona ista osoba,zvao poznao je po glasu nebi preporučio,lupa cijenu 100€ a ne vrijedi ni 50KM, nekad davno prije 2 godine bio sa njom,mala visinom i ima sigurno 20-30kg viska,pusenje i seks ocajni.
Aldijana sto se pojavila na City,xbom kao predas na recepciju hotela gdje je smještena i prodjes do nje u sobu 🤣🤣🤣 na to joj nista nisam odgovorio,neka misli da se premisljam hahahha. Na pocetku korone bile su 3-4 mlade u Zenici za do 100KM se moglo svasta nesto,sad koliko znam sve su se povukle,trenutno Zenica bas tanko
Bila je ona plava ajla sise velike i dupe imala i bila jos jedna ena se mislim predstavljala imala dupe dobro i ok su bile,al sad ni traga ni glasa nema
 
Ima li Crnke sa Pala nek se javi da ne idem do stupa kad mogu i na Palama. Nadam se da je na Palama diskretna ko u gradu. Mlada slatka crnka, muska ideala
 
Za Crnu sa Pala/Stupa,hajde u povratku ponesi jednu vreću Romanijskog krompira,da ne idem bezveze na Pale
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh