BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Eno imas onu sa naocalima na Prijedorakoj petlji 10 maraka pusenje mozda ako bude slabo posla taj dan dadne ti i da jebes
Aj daj br od te sa Priijedorske petlje .... ta zena je urbani mit... ja svaki dan zbog prirode svog posla prolazim tuda i nikad nista nema... tako da me interesuje jel stvarno nekad neko bio u skorije vreme il br il sta bilo
 
Aj daj br od te sa Priijedorske petlje .... ta zena je urbani mit... ja svaki dan zbog prirode svog posla prolazim tuda i nikad nista nema... tako da me interesuje jel stvarno nekad neko bio u skorije vreme il br il sta bilo
Može detaljniji opis, godine, izgled, gdje na petlji bude, oko koliko sati ... Ja sam par puta naišao u popodnevnim satima ili predveče u Klašnicama ispod nadvožnjaka autoputa lijepo sređena žena crvene kose stopira prema BL, kasnije sam čuo da kad je povezeš nudi seks, nisam još uspio da je ponovo sretnem, a noću sam po BL viđao žene posle ponoći na velikim benzinskim pumpama da se reklamiraju i nude vozačima?
 
Glupljeg foruma u životu nisam vidio 102 strane gluposti, lažnih podataka i praznih prica. Banjaluka je postala ovakva zbog vecine vas sa foruma i ne trebate ništa jebat kad ste takvog plitkog razmišljanja.
 
Bio sam ja s jednom u Mostaru odlicno izgledala. Sex odlican. Zao mi je sto je otisla. Da znam da ima jos neka po Mostaru odmah bi u akciju
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh