BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Ljudi shvatite da je forum zadnjih godinu dana izgubio kvalitet. Nema ovdje ništa korisno, a pogotovo nema onoga radi čega je napravljen!

Već ljudi rekoše da su ovi koji bi da "razmjenjuju" brojeve prevaranti.
Prevaranti su i oni koji vas nagovaraju da plaćate x-bon. Muškarci naprave ženski profil i onda ovdje dođu da vas nagovaraju da im dajete pare za kladionicu.

Jedino kome odgovara nešto ovako jesu kompleksaši koji bi da se pohvale, pa barem na forumu kad već ne mogu uživo.
Takav je i ovaj što je napisao kako je "bio" sa 20 žena, a kad ga ljudi pitaju za broj neke od tih 20, on propadne u zemlju. To su samo njegove puste želje, i došao ke ovdje malo izliječiti fruatracije.

Moj prijedlog je da pišemo isključivo preporuke (ako ih imamo) i da budemo spremni eventualno podijeliti dobro ili loše iskustvo. Samo tako možemo popraviti očajnu situaciju na ovom forumu. Pozdrav svima
Možda čak i najbolji post otkako je nastao ovaj forum 👌
 
Nažalost primoran sam da upozorim na jedan broj na viberu se zove NN (+387 644149808)
Klosarcina neka koja se predstavlja kao žensko plus naravno xbon se konstantno spominje
 
Pa one su navodno od tamo ja se nisam sa njima nikad sastao a bio sam dogovorio i javljeno mi je fa su sve u zatvoru pa me zanima jel znas sta o tome bile su zgodne ribe slale su mi slike
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh