BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Sve zavisi odakle si, imaš u Tz jednu jako prijatnu gospođu od nekih cca 45 god kojoj je to doslovno fetish pored klasičnog sexa, nije bila ni skupa nešto posebno, govorim o prošloj godini, sada ne bih znao sa li je se promijenilo nešto i ostale detalje zaista.
Ako ti Tz nije daleko i imaš uvjete otići siguran sam da se nećeš pokajati.

Pozdrav.
Jel imate broj cesto sam u tz poslovno
 
Jbt koliko djece na ovom forumu. Ovaj jedan svaki post citira i trazi broj, pa druze nadjes li sta sam. Cuj daj instagram, e svasta. Ima jedna u Zenici, Radakovo, 100KM, bio sat ipo. Bila na superoglasima, sad je izbrisala. 23 godine. Kome god pise da je novi clan, ne moze broj u pp, da se ne javljate dzabe. Stariji clanovi mogu dobiti.
 
Jbt koliko djece na ovom forumu. Ovaj jedan svaki post citira i trazi broj, pa druze nadjes li sta sam. Cuj daj instagram, e svasta. Ima jedna u Zenici, Radakovo, 100KM, bio sat ipo. Bila na superoglasima, sad je izbrisala. 23 godine. Kome god pise da je novi clan, ne moze broj u pp, da se ne javljate dzabe. Stariji clanovi mogu dobiti.
Bravo, ali nije uredu ni starijim članovima broj podijeliti Ipak je to lična stvar, bez obzira da li je dama u poslu. Ja obilazim dosta gradova u BiH i imam kontakte dama koje jesu u tom poslu, al' bez njihovog odobrenja da preporučujem nekome nešto stvarno nije uredu. Samo uz njen pristanak može se kolega preporučiti pa stupiti u kontakt. Svako se pojedinačno treba potruditi.
 
Ljudi nije problem da ja uzmem i nađem sam, preko oglasa. Prvi put sam u Banjaluci, a kako to već ide, neće da šalju slike, a na oglasima jedna ili dve slike gde se ništa ne vidi. Dešavalo mi se da se zajebem. Ipak za svoje pare hoću da znam šta mi dolazi.

Tako da ako neko zna neku proverenu iz Banjaluke koja dolazi u hotel neka javi. Lova nije problem.
 
Ljudi nije problem da ja uzmem i nađem sam, preko oglasa. Prvi put sam u Banjaluci, a kako to već ide, neće da šalju slike, a na oglasima jedna ili dve slike gde se ništa ne vidi. Dešavalo mi se da se zajebem. Ipak za svoje pare hoću da znam šta mi dolazi.

Tako da ako neko zna neku proverenu iz Banjaluke koja dolazi u hotel neka javi. Lova nije problem.
Najsigurnije sami pozovite sa oglasa, svi mi pa čak i kada je preporukau pitanju kupujemo mačka u vreći. Ovako sami sebe krivimo ako šta ne valja. Ima 10% oglasa koji nisu lažni od toga 10% gdje su cure fizički ispunile očekivanja. Znači veća je vjerovatnoća da uplatite Loto i da dobijete kombinaciju, nego to što tražite. Ima ponude al' realne ponude kakva smo i klijentela!
 

Itko bio?
 
Dolazim u petak navecer u sarajevo i ostajem u subotu! Neko neku dobru preporuku? Posto se negra nejavlja ima 10/15dana a bio sam s njom 4/5 puta! Nebitno jel 100km ili 100€ al da lici n zensko! Hvala
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh