BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Ako ima neka dama da bi voljela diskretno druženje u Mostaru sa zgodnim momkom, a slučajno prati forum nek se javi na profil masaza_za_dame_mostar1
 
Kleg

Zar nije jedno 438 puta receno da brojeve u privatnim porukama saljemo???!!!!!
Ahahahahaa
Otkud znas da prco nije Lidija hahaha

Zar nije jedno 438 puta receno da brojeve u privatnim porukama saljemo???!!!!!
Ahahahahaa
 
Bravo, ali nije uredu ni starijim članovima broj podijeliti Ipak je to lična stvar, bez obzira da li je dama u poslu. Ja obilazim dosta gradova u BiH i imam kontakte dama koje jesu u tom poslu, al' bez njihovog odobrenja da preporučujem nekome nešto stvarno nije uredu. Samo uz njen pristanak može se kolega preporučiti pa stupiti u kontakt. Svako se pojedinačno treba potruditi.
ti odaaavno mnogo seress.. nemamo mi bgd ili zgb u bosni, nemamo stotine prostitutki.. prestani valjat kurceve glave matere ti
 
jos sad pitam imal ko kakvu u sarajevu al samo da je normalna zenska? Nista previse netrazim? Placam nije frka samo da valja! Ako sad niko nejavi stvarno ovaj forum nema smisla svi jebu a niko nista! Jedino pozitivno iskustvo s almom negro da sam ivdje broj uhvatio!
 
ti odaaavno mnogo seress.. nemamo mi bgd ili zgb u bosni, nemamo stotine prostitutki.. prestani valjat kurceve glave matere ti
Druze shvatam sta govoris ali nisi u pravu, prostitutke se jebu jer im je iskljucivo to i posao i vecina gleda da sto pre svrsis, o tome koliko nas doceka neugodna stvar dodjes tamo a oni ni blizu kao djevojka sa slike debela, neuredna, pjandura, narkomanka....ali postoju druga stvar ne jebu se samo prostitutke ima tu mnogo udatih dama i djevojaka koje to rade ponekad za svoj ceif pa onda spoje ugodno sa korisnim. E bas takve kao i vecina nas traze i prebiraju oglase i ne oglasavaju se javno takvih je mnogo vise e sad ko se trudi i trazi nadje i takvi nesto pogotovo danas fb inst.. ja sam stotinama djevojaka poslao poruku a neznam ih uopce vjerujte da dosta njih odgovori, takvo iskustvo mi se desilo bas sinoc sa ovom Enom koju sam ranije spominjao
 
  • Like
reagiranja: BLX

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh