BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Sve je već rečeno o njoj na forumu...📢
Bio sam i ja kod Marine. Ono sto je neko vec napisao, fina ljubazna, sve ti odgovori unaprijed, sta mozes ocekivati. Mozes traziti malo posebniju masazu, ili neku vrstu njene dominacije bez sexa. To zena nudi i to daje, i to je njena usluga. Sad sto to meni nije odgovaralo to je do mene. Ali sve korektno, bez prevare, kulturno, uredno.
 
Bio sam i ja kod Marine. Ono sto je neko vec napisao, fina ljubazna, sve ti odgovori unaprijed, sta mozes ocekivati. Mozes traziti malo posebniju masazu, ili neku vrstu njene dominacije bez sexa. To zena nudi i to daje, i to je njena usluga. Sad sto to meni nije odgovaralo to je do mene. Ali sve korektno, bez prevare, kulturno, uredno.
Podrška za damu, bez elemenata prostitucije ona može sebi da zaradi novac i da bude od svakog poštovana!
 
Tacno tako, ali ima i dama koje sa elementima prostitucije mogu zaraditi sebi novac, i da budu vrlo postovane od svakog (ja sam ih poznavao nekoliko). U svakom slucaju diskusija na ovom forumu ponekad poprilicno skrene sa teme, ali sta ces. Sta je tu je.
Hajmo jos jednom od mene molba da posjetioci pokusaju makar pregledati topic, jer je pun korisnih podataka za one koga zanima. a za one koji stavljaju nove postove ili odgovaraju na njih neka to bude na osnovu necega sto znaju ili su iskusili.
 
Ako vec nemamo moderatora da automatski cisti sta treba, da krenemo prijavljivat ove "de broj" komentare? Svaki put je drugi "New member" profil i svaki put je " de broj". Ne vidim drugog nacina da se sredi ovaj forum. Grupe propadnu iz ocitih razloga a i forum gdje je tu je sa propadanjem....
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh