BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Na ovo što sam napisao, vas 5 mi se javilo u inbox sa pitanjem jel stvarno ima 2 djece, jel mozda hoćete da je zenite ili nemam poima šta već pa vam je toliko bitno dali ima ili nema djecu.

Šta je poenta toga što si ti uopće spomenio da je ona majka dvoje djece jer kako sam kažeš to nije apsolutno ni bitno ?
Naglašavaš to pa onda kada te pojedinci pitaju jel' to istina ili nije ti ih spuštaš i ponižavaš,
Ti sada mangup a drugi su papci...ha ?
 
Moze li link tog olx ja nikako ne mogu da nadjem,a na ovaj broj sa col se na javlja..
"DR_Marina_dom" nemojte poruke slati već normalno nazovite. Ne radi se o prostituciji, djevojka jednostavno pruža samo usluge masaže! Djevojka je korektna i lijepo vam prije tretmana sve objasni, nemojte nikoga uznemiravati ako nemate namjeru da dolazite i da oduzimate nečije vrijeme da bi se samo raspitivali kakve usluge nudi i za koliko novca...
 
"DR_Marina_dom" nemojte poruke slati već normalno nazovite. Ne radi se o prostituciji, djevojka jednostavno pruža samo usluge masaže! Djevojka je korektna i lijepo vam prije tretmana sve objasni, nemojte nikoga uznemiravati ako nemate namjeru da dolazite i da oduzimate nečije vrijeme da bi se samo raspitivali kakve usluge nudi i za koliko novca...
Naravno,zato mi i treba.. nego ne mogu da je dobijem danima.. hvala svakako drug
 
  • Like
reagiranja: BLX
Ne može broj od Marine, to je lični podatak! Ako se potrudite i pročitate par zadnjih poruka na forumu sve vam je servirano na izvolte'...
Ma gdje ce se oni malo pomuciti pa vracati unazad nemoj biti tako grub prema njima hahahaha joj jebo majku sve neki debili da im je servirat trebu na tanjiru da guze i tad bi pitali i zapitkivali sto su ti gacice crvene sto nisu sarene jebem te drzavo
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh