BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Bio sam ja s kcerkom pa poslije 3 mjeseca s mamom! Obe rade a u sarajevu su! Od cetrke neam kontakt jbg sad sam joj materina stalna musterija
Al trenutno su u dijasporu pobjegle😁😁
 
Nisu te ela i samira iskreno ove se sad neoglasavaju nigdje neg na instagramu pisao i dobio sta sam htio!
Pisite na instagramu trazite molite kumite dok nevide poruke hah
Moj savjet
 
Pozz momci..nisam ulazio na forum par mjeseci..
Bila je ona dobra Ana s Mejtasa kod KSC u onom suterenu...imala tetovazu na ledjima..nije losa ima 31/32 godine..
Ona debeljuca Romkinja kod Vile parka..bezze vala..

Bila je jedna predstavila se kao Sejla..plavka u 30tim..izgleda mrsava..konto biti ce mi bezze...haos zenska..fantastican seks..u onoj zgradi sto gleda na pomocni Zeljov i Dvoranu...
Kakve su ti klinke s Chwile_Bosmala?
 
Pozdrav ekipa, jel ima sta u Rajlovcu svako malo sam na carinskom terminalu imal neka solidna djevojka u blizini ili neka da bi dosla onako da me malo opusti u kamionu??
 
Pozz momci..nisam ulazio na forum par mjeseci..
Bila je ona dobra Ana s Mejtasa kod KSC u onom suterenu...imala tetovazu na ledjima..nije losa ima 31/32 godine..
Ona debeljuca Romkinja kod Vile parka..bezze vala..

Bila je jedna predstavila se kao Sejla..plavka u 30tim..izgleda mrsava..konto biti ce mi bezze...haos zenska..fantastican seks..u onoj zgradi sto gleda na pomocni Zeljov i Dvoranu...
Kakve su ti klinke s Chwile_Bosmala?
U kom suterenu je radila ova sa mejtasa ?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh