BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Ok to je njima posao. Ali brate da mi sada dođe gola treba ne bih....
Zar se neko moze jebati po ovoj vrućini?
Zar se neko moze jebati po ovoj vrućini?
Pa jarane neces se jebavati vani na 40+ imas raznih varijanti kao sto su sobe sa klimom pa onda mozes ujutro zornjak dok ne ugrije po noci kad malo prehladi pod tušem ili u bazenu gde cujes samo buć bać boć i td. i td... 🤣
 
Pa jarane neces se jebavati vani na 40+ imas raznih varijanti kao sto su sobe sa klimom pa onda mozes ujutro zornjak dok ne ugrije po noci kad malo prehladi pod tušem ili u bazenu gde cujes samo buć bać boć i td. i td... 🤣
Druže. Ja se na poslu smorim plus dok dođem.do njje..nema te klime koja ce me ohladiti....
 
POZ svima
Djevojka i ja trazimo nekog za druzenje romanticno.
Ona ima 19g vecu guzu,male sise,uzak struk
Ja: 25g visok fin misicav
Posto se mnogi javljaju i pisu gluposti
Mi smo iz okoline Tesnja i imamo smjestaj
Uslovi za javljanje i druzenje
-Mjesto boravka vase
-Godiste
-Da niste ozenjeni i ne stariji od 30.
 
Djevojka i ja trazimo nekog za druzenje romanticno.
Ona ima 19g vecu guzu,male sise,uzak struk
Ja: 25g visok fin misicav
Posto se mnogi javljaju i pisu gluposti
Mi smo iz okoline Tesnja i imamo smjestaj
Uslovi za javljanje i druzenje
-Mjesto boravka vase
-Godiste
-Da niste ozenjeni i ne stariji od 30g
 
Djevojka i ja trazimo nekog za druzenje romanticno.
Ona ima 19g vecu guzu,male sise,uzak struk
Ja: 25g visok fin misicav
Posto se mnogi javljaju i pisu gluposti
Mi smo iz okoline Tesnja i imamo smjestaj
Uslovi za javljanje i druzenje
-Mjesto boravka vase
-Godiste
-Da niste ozenjeni i ne stariji od 30.
vezano druzenja mozemo svasta od odlaska negdje,kafica i slicno,gledat neki film,mazit se itd dogovorit cemo se.
 
Djevojka i ja trazimo nekog za druzenje romanticno.
Ona ima 19g vecu guzu,male sise,uzak struk
Ja: 25g visok fin misicav
Posto se mnogi javljaju i pisu gluposti
Mi smo iz okoline Tesnja i imamo smjestaj
Uslovi za javljanje i druzenje
-Mjesto boravka vase
-Godiste
-Da niste ozenjeni i ne stariji od 30.
vezano druzenja mozemo svasta od odlaska negdje,kafica i slicno,gledat neki film,mazit se itd dogovorit cemo se.
Brate ništa lično prema tebi ni prema djevojci ni ti išta protiv tog, ali koji će ti kurac iko?, zar ti nije dovoljna djevojka ne razumem majke mi, još na forum došao raspisat oglas ne znam šta vam je cilj, dopustio bi da ti neko drugi mazi djevojku?, ja bi mu glavu rastavio sa ramena, ali hajde nagledao sam se svega ovdje, tako da se ne mogu ničim iznenadit više
 
Brate ništa lično prema tebi ni prema djevojci ni ti išta protiv tog, ali koji će ti kurac iko?, zar ti nije dovoljna djevojka ne razumem majke mi, još na forum došao raspisat oglas ne znam šta vam je cilj, dopustio bi da ti neko drugi mazi djevojku?, ja bi mu glavu rastavio sa ramena, ali hajde nagledao sam se svega ovdje, tako da se ne mogu ničim iznenadit više
Vise uzbudenja radi tesko za razumit jbg ne vezemo se ljubavno za to samo strascu
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh