BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Ljudi Leona u BL nije uopšte lažni profil kako je napisano, cura je super.
Mlada oko 22 god, lijepa zategnuta super tvrde guze i malo manjih sisa ali isto top, slike pošalje od se javite, broj njen imate na AS oglasima.
80€ pola sata 150 sat, dobra je voli promijeniti par poza, stvarno ekstra.
Blizu Stare Ade je. Ocjena 9/10 čista preporuka
 
Pozdrav, novi sam na forumu. Neko vrijeme mi je zelja i plan probati druzenje s eskort djevojkom, pa ako ima preporuka (i brojeva telefona) za zgodne, mladje i uredne djevojke u sarajevu (cijena nije plaho bitna) - preporuke mogu i u PP.

Takodjer, da li je neko imao iskustva sa ovim profilima:



Jesu li fejk i slicno i kakva su iskustva ako ih ima?

Hvala :)
 
Ljudi Leona u BL nije uopšte lažni profil kako je napisano, cura je super.
Mlada oko 22 god, lijepa zategnuta super tvrde guze i malo manjih sisa ali isto top, slike pošalje od se javite, broj njen imate na AS oglasima.
80€ pola sata 150 sat, dobra je voli promijeniti par poza, stvarno ekstra.
Blizu Stare Ade je. Ocjena 9/10 čista preporuka
Treba onda da naplacuje 150 Eura pola sata
 
Lafe imas oglase,ege,city of love,pik.ba.
Ovdje mozes samo uvrede dobiti,i glava da te zaboli od nepismenih isfrustriranih ,iskompleksiranih likova koji nd vide dalje od nosa.
Marina Stup ,radi dominacije.
Foot fetish takodje
Super zena,higijena iznad prosjeka,profesionalna i extra u odnosu sa ljudima.
Imas njen br na piku.
Masaze Sarajevo.
Bila je na odmoru,ne znam jel se vratila...
Svi falite Marinu gledam, sve u redu, ali ja nikad ne bi dao te pare za tu uslugu njenu što nudi nema teorije te, dajete 120-150KM nemam pojma koliko je nije manje sigurno da vam ga žena izdrka čak ni ne popuši ga, zar vam nije bolje još dodat 50KM i jebat kao ljudi, ja ne vjerujem šta ljudi sve traže i šta im je ćejf, ali eto svak ima svoje, pišemo mišljenja samo😉
 
Svi falite Marinu gledam, sve u redu, ali ja nikad ne bi dao te pare za tu uslugu njenu što nudi nema teorije te, dajete 120-150KM nemam pojma koliko je nije manje sigurno da vam ga žena izdrka čak ni ne popuši ga, zar vam nije bolje još dodat 50KM i jebat kao ljudi, ja ne vjerujem šta ljudi sve traže i šta im je ćejf, ali eto svak ima svoje, pišemo mišljenja samo😉
pa mislis li da bi postojao izraz fetish, bdsm, itd da svi hoce bas da jebu?! ostavi se toga ima i onih koji placaju da gledaju preko kamere znaci ni ne vidi curu uzivo.. neki plate samo pusenje, svak ima svoje i kak bi te neke cure zaradile novce da nije takvih.. :) kontra misljenja je oduvijek i nema se tu sta rec, isto tako oko cijena, neko je spreman platit debelo za ono sto trazi a neko trazi da jebe za 80-100KM.. otud i imamo cure koje se jebu za male pare a i one koje se nedaju bez dobre cifre.. bitno je da imaa izbora kakvog takvog
 
Svi falite Marinu gledam, sve u redu, ali ja nikad ne bi dao te pare za tu uslugu njenu što nudi nema teorije te, dajete 120-150KM nemam pojma koliko je nije manje sigurno da vam ga žena izdrka čak ni ne popuši ga, zar vam nije bolje još dodat 50KM i jebat kao ljudi, ja ne vjerujem šta ljudi sve traže i šta im je ćejf, ali eto svak ima svoje, pišemo mišljenja samo😉
Ne znas ni kakva je usluga ni koliko kosta,a ne bi dao.
Zanimljivo
Njene cijene su sasvim ok u odnosu na ostale .Masaze su joj 70km i 90km.Za redovnd klijente 70 za nove 90.
Fetishr nisam probao ali znam da su i tu ok cijene i da se ona bas trudi i ima dosta redovnih klijenata.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh