BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Banja luka svaka cast dolazim opet uskoro na nekoliko dana 🤗 Svratit cu i u Tuzlu najvjerovatnije tako da se vidimo uskoro.
Sarajevo je postalo dno dna, cjenkaju se oce za dzaba tako da vjerovatno necu vise ni dolaziti...
Pa ja sam jedan od Banjalučana koji se cjenkao, pristala si na ponudu koja nije ni mala. Meni opet sasvim OK za ono što mi je ponuđeno (ništa loše u namjeri da se uskladimo oko keša za realnu uslugu koju dobijemo). @lorente89 i u BL ima naravno konkurenciju. U krugu od 500m gdje je imala stan cure rade za 20, 30 do 50 KM, Al' šta da se radi tržište je slobodno...
 
Bio sam jednom i dosta. Vjeruj mi da je do tebe, tako će ti biti i sa ostalim gradovima.
Ma nece vjeruj
Kad ode do ovih manjih mjesta bit ce ko da im je dosla Pamela Anderson birvaktile haha
Slozit ce joj ga mjesec dana a onda i tu idu cjenkanja jer je vec tad jebe i kunto i panto iz pripizdine koja ima 14 kuca i jednu kafanu seoski makadam i jos uvijek za automobil kazu "kola"
 
Nevezano za temu ali zelim da obrisem profil. Par puta sam im pisao u onoj rubrici kontakt ali nema koristi , izgleda dok ne podnesem tuzbu . Zna ki netko kako izbeisati nalog s ove stranice?
a kome ces tuzbu d apodnes matere ti! nego najbolje spamuj sto vise i omalovazaj admina pa kada procita nekad obrisat ce te ili banovat, e sad ako si na forumu pri reg ostavio bas licne podatke - ko ti je kriv :)
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh