BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Jesi li ti to toliko smrdio ili kako? Samo pitam
U bordelima je normalna stvar da kakav god da si i kakav god da dođeš, da odeš prvo pod tuš pa onda u krevet.
Što se mene tiče, ja o svom tijelu brinem i držim higijenu radi sebe, a ne radi vas prodavačica vaših 2 frtalja mesa, tako da nijednoj ne bi ni došao oznojen, prljav, a znao sam se takođe i okrenuti, uzet lovu nazad i napustiti mjesto događaja, ako osjetim da je cura pesinjava i da smrdi.
 
U bordelima je normalna stvar da kakav god da si i kakav god da dođeš, da odeš prvo pod tuš pa onda u krevet.
Što se mene tiče, ja o svom tijelu brinem i držim higijenu radi sebe, a ne radi vas prodavačica vaših 2 frtalja mesa, tako da nijednoj ne bi ni došao oznojen, prljav, a znao sam se takođe i okrenuti, uzet lovu nazad i napustiti mjesto događaja, ako osjetim da je cura pesinjava i da smrdi.
Zato sam je i pitao da li trazi kad joj neko dodje da se tusira prvo jer su i meni u bordelima tako trazili👍
 
Pa druze sta da ocekujes kad nas pritisnes svom svojom tezinom. Hajd cuti da ja ne pisem recenzije za muskarce. Logicno da kad mi dodje neki dobar koji zna i koji ima sta da cu se i ja potruditi a ove drvosjece kontaju treba ga samo staviti i jebat svom snagom se naklate na kosti. Pa valjda trebas i ti zensko da napalis a ne samo da ga izvadis i stavis , zavisi od toga koliko seks traje i kakav je.
To i jeste razlika između profi cure i amaterke. Profi cura tretira jednako svakog klijenta i zato mora imati talenat za glumu. A ovo što si ti napisala je po meni amaterski pristup, bez uvrede.
 
Msm pitam
U bordelima je normalna stvar da kakav god da si i kakav god da dođeš, da odeš prvo pod tuš pa onda u krevet.
Što se mene tiče, ja o svom tijelu brinem i držim higijenu radi sebe, a ne radi vas prodavačica vaših 2 frtalja mesa, tako da nijednoj ne bi ni došao oznojen, prljav, a znao sam se takođe i okrenuti, uzet lovu nazad i napustiti mjesto događaja, ako osjetim da je cura pesinjava i da smrdi.
svaka ti čast. Da ja platim, namjerno bih dolazila prljava ko svinja. A ti si gospodin.
 
Naravno da nije.
Klasika. Oni su jake samo kad se sa curama svađaju
Tako je mene pre neki dan bivši dečko napao pijan, pokušao ukrasti novac (hvala Bogu da ja ne zarađujem), nije uspeo, ali kretenu sve moje sex igračke ukrao, ni jedan dildo nije ostavio, ne znam šta će on raditi sa tim
Možda će podat plaćenikama ili sebi gurati u dupe dok robija
Miloš dildoš, sad dok tipkamo on se nabija na dildo
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh