BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Pa druze sta da ocekujes kad nas pritisnes svom svojom tezinom. Hajd cuti da ja ne pisem recenzije za muskarce. Logicno da kad mi dodje neki dobar koji zna i koji ima sta da cu se i ja potruditi a ove drvosjece kontaju treba ga samo staviti i jebat svom snagom se naklate na kosti. Pa valjda trebas i ti zensko da napalis a ne samo da ga izvadis i stavis , zavisi od toga koliko seks traje i kakav je.
Treba napraviti temu gđe ćemo pisati u našem seksualnom iskustvu 🫢
 
Mislio sam otići kod crnke da me razdjeviči, sad kad bude oko 10-og dolazila u Mostar, ali kad sam ovo pročitao ne znam isplati li se, neću osjetiti jezik na kiti i dalje, jer oral radi sa kondomom, plus ja ne znam jebati, a ona se ne trudi, katastrofa blago rečeno
Hahaahahaahahaahahaah ja ljudi morate da shvatite da nije samo do zena kakav ce seks da bude,neko misli da treba samo da dodje i da legne ja cu sve ostalo 😂😂😂 pa nisam ja madjionicar 😂 pritom moras i da imas alat da bi se i ja jebala kako znam , kad ga nemas na sta ja da sjednem zivota ti? 😂 ne zavisi samo od nas nego i od vas
 
Mislio sam otići kod crnke da me razdjeviči, sad kad bude oko 10-og dolazila u Mostar, ali kad sam ovo pročitao ne znam isplati li se, neću osjetiti jezik na kiti i dalje, jer oral radi sa kondomom, plus ja ne znam jebati, a ona se ne trudi, katastrofa blago rečeno
Pusenje nikad ne bih radila bez kondoma jer svi imamo drugaciji miris koze i polnoh organa tako da mirisi koze mozda nekad ne odgovaraju a i bolescina raznih i guj bi bilo da radim danas cijeli dan i da svima pusim bez kondoma zamisli na sta bi to licilo.
 
Ma druže džaba joj što je zgodna, ako legne ko krava pod tebe i ništa ne radi, te očekuje od tebe da ti sve radiš, pa još ako glumi da se umorila, to je takvo levaćenje mušterija da je to za zatvora. Takve manipulatorke treba u širokom luku izbjegavat jer ne znaju svoj posao, a same su ga birale. Još kad vidiš koliko im ljudi plaćaju, to je strahota. Eto uzmimo poređenje, jedna Crystal naplaćuje isto kao i ta famozna crnka, a cura je i ljepša i zgodnija i profi u ovom poslu i kad staviš 1 vs 1, na jednoj strani dobiješ sve, a na drugoj zgodnu kozu koja levat ne zna ništa drugo osim manipulacije.
Uvijek pocinjem da sam ja gore ili kako druga strana zeli. I nije sa svima isto.
 
Mi da nismo dobre ne bi radile 4 godine i zaradjivale boga oca.
I imale isto krug ljudi i pravile nove krugove.
Tako da to drvena marija radi sa kondomom i ostalo ostavis za sebe jer mozda i tebi nesta fali, vec sam objasnila da mora da bude malo vatre sa obje strane.
Kome se svidja svidja kome se ne svidja neka ne dolazi i eto rijesen problem. Ne mogu da palamudim ovde a i zabole me .
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh