BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Jesmo , ponovno zahvaljujuci tebi koja nicim pozvana je mene pocela vrijedzati.Evo kliknes na post koji si citirala i vidis da je pisem o cecenkama a ti mene vrijedzas.

Nemam namjeru dopisivati se sa tobom vise, u ostalom nikad ti se u zivotu nisam obratio niti te uzeo u kontekst , iskljucivo si ti mene replicirala.

Opet ti ponavljam.Dobro promuckaj glavom prije nego se odlucis doci u Sarajevo , ne znas me a ja znam kakva bjednica je sa druge strane ekrana.

Ove pekavce i tvoje sitne kerove sto mi repliciraju nemam namjeru odgovoriti.Vecinom su sve tvoji profili , vecinom sisavci i fegeti poput onog mostarca.

Uzivaj , srest cemo se😎
ja mislim ipak da si ti retard zeljan paznje.. glupko..
 
Da se izvinem svima koji su mi pisali na viber,a nisam mogla da im odgovorim jer mi je toliko poruka stiglo da su mi blokirali viber...Samo zainteresovani momci neka se jave u pp😘
 
Da se izvinem svima koji su mi pisali na viber,a nisam mogla da im odgovorim jer mi je toliko poruka stiglo da su mi blokirali viber...Samo zainteresovani momci neka se jave u pp😘
imas pp 😂🤣

usput sta je s ovim strankinjama jel iko bio kod njih na slikama jedno uzivo druga prica ?
iko iskustva s bilo kojom damom il agencijom ?
 
da se ne daj boze ne potrosi koja marka a da se moze dopisivat unedogled :)
ma nije zbog mene ja sam na pretplati svakako :D , meni licno poziv najbolje odgovara, ali zbog djevojaka jer svakakvih budala ima a i ako se prati bolje da ti ne snima glas :D
i uz to nisu stalno dostupne moras nazvat po 10x da stupis u kontakt, tako da poruku pustis(enkriptovanu konverzaciju) i kad odgovori odgovori i lahko se dogovoris
i nakon prvog puta vrlo lahko se dogoovaras za sljedece ;)
 
ma nije zbog mene ja sam na pretplati svakako :D , meni licno poziv najbolje odgovara, ali zbog djevojaka jer svakakvih budala ima a i ako se prati bolje da ti ne snima glas :D
i uz to nisu stalno dostupne moras nazvat po 10x da stupis u kontakt, tako da poruku pustis(enkriptovanu konverzaciju) i kad odgovori odgovori i lahko se dogovoris
i nakon prvog puta vrlo lahko se dogoovaras za sljedece ;)
ma sta kazes.. i sky app je ekriptovana pa ispade da nije! :) o cemu pricass to bolan
 
ta opravdanja za malu djecu ne piju vode, sakupljace slika cure i nevole bass.. kupis broj za 3 marke, dopunis jos 3 marke i dogovoris pitas itd.. ili maca pojela jezik ili nema u novcaniku :) a karalo bi se, buahahhhh
svoj ti poso :D , ja placam i za svoje pare biram kako hocu, ne jebem svasta , tako da za nove kontakte ne zelim previse vremena da gubim ni svog ni njenog.
Pogledaj malo kako ove strankinje rade javi se slobodno pa ces vidjet ljudi ti daju video katalog da biras koju ces ;)

a ti zovi s laznih i raznih brojeva koga hoces :D ak ti treba brojeva dat cu ti :p
 
ma nije zbog mene ja sam na pretplati svakako :D , meni licno poziv najbolje odgovara, ali zbog djevojaka jer svakakvih budala ima a i ako se prati bolje da ti ne snima glas :D
i uz to nisu stalno dostupne moras nazvat po 10x da stupis u kontakt, tako da poruku pustis(enkriptovanu konverzaciju) i kad odgovori odgovori i lahko se dogovoris
i nakon prvog puta vrlo lahko se dogoovaras za sljedec

ma nije zbog mene ja sam na pretplati svakako :D , meni licno poziv najbolje odgovara, ali zbog djevojaka jer svakakvih budala ima a i ako se prati bolje da ti ne snima glas :D
i uz to nisu stalno dostupne moras nazvat po 10x da stupis u kontakt, tako da poruku pustis(enkriptovanu konverzaciju) i kad odgovori odgovori i lahko se dogovoris
i nakon prvog puta vrlo lahko se dogoovaras za sljedece ;)
Bas tako
 
Ludilo,ako mi puste viber za 3 dana mzd i odg svima🤗
Bolje ti je WA, alo nije taj što je biznis. Mogu ti ga blokirati zbog količine i sadržaja poruka.
I nikad, NIKAD, telegram, obavezno moraš videti broj, pa ga možeš provjeriti (da nije drkač, fake Booking, lopov)

A muškarcima preporuka imati poseban broj za OVO, ali uvek isti. Tako vama su veće šanse da stignete kod djevojke i da neće tražiti vašu sliku.

Želim prijatan i ugodan dan svima ☀️
Vaša Anfisa Crystal
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh