BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Ma imaš toga kolko oces
U 70% slučajeva se ne pere glavić ispod koze, smrdi nevjerovatno
Al ok navikla sam, spremna sam svašta za para da uradim 🫱🏻‍🫲🏼
Glavić ispod kože
Rijetko pišem a posle ovakvih stranica ću još manje 🤦.
Udjem vidim ispisano 5 stranica kad ono na 4 stranice svadja a na jednoj gluposti koje veze sa vezom i temom nemaju.
Glup što i ocekujem da bude drugačije jer čini mi se da je ovdje pročitati poruku koja ima veze sa temom ravna udaru groma, 95% pisanja ima veze sa temom kao ja sa drzavnim udarom u Čileu 1973 godine 🤦.
Takodje upozorio bi sve normalne, ako ih ima, da ovdje postoji jedna ekipica(koliki broj broje nisam siguran) ali imaju svoju grupicu, valda su to neki paćenici koji drkaju po 4-5 puta dnevno a jebati nikad nisu, ni ti znaju ni ti smiju, pa su valda tako drkajuci skloni manifertluku.
Pišu ti, nude, šalju, udruže se i tako nasjednem ludak i ja, pa ispadnem budaletina.
Imaš broj cure koja ima 33 godine, bivsa odbojkasica, mala guza, tvrda kao kamen, sise kruskaste prelijepe, crna, plave oči, noge kao nekad u Lepe Brene, cura se ne jebe za pare ali voli seks i uziva u istom, ima posao, stan, auto, sve sto jok treba u zivotu, a najmanje sto joj treba jeste da se jebe za pare, ali eto voli da se dobro jebe, pička slatka kao štrudla...i ja dam broj telefona takve cure(postujem sve ali mislim da 90% vas nije proslo pored takve pičke a kamo li jebavalo) u zamjenu za 3 broja, jos pojasnim, kakva je cura, kako mozes proci kod nje, sta voli, kako se ponasati, kakav pristup, znaci budes samo normalan i jebes, uzivas, mahom je sve do tebe...
Šta se desi, tri broja dobijes na jedan laznjak neki peder, drugi broj treba hoce para kao da je Britni Spirs a pri tome i kad pristanes na sve to vise ti se nikad ne javi a treci broj neka treba razvedena koja bi da se jebe a da je da joj neudje, hoce da piše i da se dogovori a onda neodje na dogovoreno mjesto, i tako zavlaci, zavlaci, zavlaci iz samo njoj/njemu poznatih razloga, jebi me ako i to nije muško neko, jer prica normalna ali pristup nenormalan.
Da bude jos gore, ti ludaci su toj i takvoj curi pisali, zvali, ko zna šta pričali, slali, da je cura morala nakon 10-15 dana da promijeni broj...
I naravno novi broj nemam ni ja i mogu da nakon 2 godine sam sebe da jebem, jos konj ja kazem misleci iskren lik ono iza takoga stoji neka balavurdija ovdje sa foruma od njih 5-10 drkaroša koji pičke nisu vidjeli ni ti bi vidjeli da nisu otkrili internet 🤦.
Toliko o temi...
Drug uzmi 2, 3 stoje eura i potrazi ne ege ima nekada ispadne i clasy girl zalutala ali bi htjela na brzinu malo bolju pinku da zaradi, ima takvih ali treba ubosti ali i dobro platiti da se razumijemo, ili potrazi ovdje ove lokalne sa ocajnom uslugom nekada se i ovdje oglase po sistemu daj sta daš.
 
Glavić ispod kože

Drug uzmi 2, 3 stoje eura i potrazi ne ege ima nekada ispadne i clasy girl zalutala ali bi htjela na brzinu malo bolju pinku da zaradi, ima takvih ali treba ubosti ali i dobro platiti da se razumijemo, ili potrazi ovdje ove lokalne sa ocajnom uslugom nekada se i ovdje oglase po sistemu daj sta daš.
Drug ja sam ovo napisao iz revolta, iskren sam bio jer sam zelio da vidite kakvih ovdje sve debila ima i na sta su sve spremne budale samo da bi dosli do nekog svog bolesnog cilja...
Sa zenama nemam problem, Bogu hvala 😀👍, jako veliki uspjeh imam Bogu hvala i neka samo tako i potraje, Boze zdravlja.
Nisam za brinuti ni na ovaj ni na onaj nacin, ja sam zadovoljan po tom pitanju samo mi je proradila zelja da vam na svom primjeru pokazem kakvih debila ima ovdje i da malo pripazite i vi, normalni, ako vas jos uvijek ovdje ima, da naucite nesto iz moje greske...
Pozdrav.
 
Glavić ispod kože

Drug uzmi 2, 3 stoje eura i potrazi ne ege ima nekada ispadne i clasy girl zalutala ali bi htjela na brzinu malo bolju pinku da zaradi, ima takvih ali treba ubosti ali i dobro platiti da se razumijemo, ili potrazi ovdje ove lokalne sa ocajnom uslugom nekada se i ovdje oglase po sistemu daj sta daš.
Druže ciganka sam, ne znam kako se zove taj vaš džep za čuvanje sira 🤣 Oprosti nije mi lako
 
Sta fali neobrezanim kurcevima 70% muskaraca na svijetu nije obrezano ne kontam?
Samo zidovi, muslimani i dio USA opet koji su vecinom zidovi.

Druze ako si ti peksin i ne vodis racuna o sebi djaba ti obrezan ili neobrezan sve je fuj. Narocito kod zena njima je 10x gore odrzavat higijenu nego muskarcima smkakve god kurceve imali.

Nista nema gore od mirisa ribe 😂
 
Sta fali neobrezanim kurcevima 70% muskaraca na svijetu nije obrezano ne kontam?
Samo zidovi, muslimani i dio USA opet koji su vecinom zidovi.

Druze ako si ti peksin i ne vodis racuna o sebi djaba ti obrezan ili neobrezan sve je fuj. Narocito kod zena njima je 10x gore odrzavat higijenu nego muskarcima smkakve god kurceve imali.

Nista nema gore od mirisa ribe 😂
Ne znam šta fali neobrezanim, nisam žensko i nisu me guzili pa ti ne mogu odgovoriti na to pitanje 😅
Nemoj samo okrenut ovu pomenutu stvar u religijski kontekst jer higijena apsolutno nema veze ni nikakve tangente sa religijom. Ako držiš do sebe, naravno da ćeš držati i do higijene.

Cura je napisala svoje iskustvo sa takvim kurčevima i to je to. Što opet apsolutno je isključuje mogućnost nehigijene i raznoraznih mirisa u međunožju i kod drugih.
 
Sta fali neobrezanim kurcevima 70% muskaraca na svijetu nije obrezano ne kontam?
Samo zidovi, muslimani i dio USA opet koji su vecinom zidovi.

Druze ako si ti peksin i ne vodis racuna o sebi djaba ti obrezan ili neobrezan sve je fuj. Narocito kod zena njima je 10x gore odrzavat higijenu nego muskarcima smkakve god kurceve imali.

Nista nema gore od mirisa ribe 😂
Ja kao muskarac bi umro kad se ne bi istusirao svako veče a zimi bar svako drugo vece, ne bi mogao zaspati.
U 2024 godini pricati o higijeni je kao komentarisati o obrezanom i neobrezanom kurcu, kao o prici da li se neko krsti sa tri prsta ili sa cijelim šakom ili klanja i ide na Džumu.
Mislim ljudi 2024 godina, nije bitno ko je koje bije koze vec ko je kakav covjek, kakve manire ima i ko se kako ponasa a ne kako se i na koji nacin Bogu moli...
Higijena je nesto sto se podrazumijeva, za zene to moze imati katastrofalne posledice po zdravlje, za muskarce je to stvar pre svega rutine, pa vaspitan sam od starijih da nikad ne smes biti opusten jer nikad nemas pojma kad ce akcija da se desi 😂 zato se neke stvari uvijek podrazumijevaju.
Sa druge strane i zene, to je stvar zivota, danas kad je sve na dohvat ruke biti gadljiv pa to je ispod svakog nivoa, fuj, pa otisao bi u rijeku skinuo bi se i okupao, doveo u red ako nemam uslove a kamo li nesto drugo 🤦
Nisam imao slicna iskustva, ali jedan prijatelj mi je pricao da je imao neverovatno lose iskustvo, da mu se jedna cura ogadila zbog tih stvari, da nije mogao da vjeruje da cura tog statusa, tih mogucnosti i fizickog izgleda moze sebi da dopusti takvo nesto.
Valda se znali od pre, ma nekoj zurci se cugnulo, da je odbaci kuci, nju zasvrbilo i hajde da se malo pohvataju na zadnjem sjedistu auta, kaze katastrofa, nije mogao vjerovati, zasto je to tako bilo pojma nemam ali kaze jako lose iskustvo, kao osjetila se dole, a valda i po njegovoj prici i gacice su bile od dva dana...
Imace cura po svemu drzi do sebe, ne mora znaciti da je stvarno takva ali eto omanulo se, znam da ga zvala da se vide i posle toga ali da je vagao da li ili ne i da nije otisao, valda ga presjeklo 😀
Zene se opterecuju dlakama, ja sam imao i sa i bez i to nije nikakav problem, zene cak ostavljaju dlake iz zdrastvenih razloga, dlake stite onu stvar od raznih stvari, mada ja vise volim obrijane ali nisu problem dlake ako su one kako valja, kao brada na glavi kod muskarca lijepa je ali samo ako je uredna, kao kosa na glavi lijepa je ako je cista, uredna i ako mirise, tako i dole, zene treba da se vise opterete samom higijenom nego nekum drugim glupostima, moras jebote se istusirati, posle mokrenja se obrisati, gacice menjaj redovno, ako imas dole dlake uredjuj ih, peri se, ako nemas brij se redovno i koristi dezodorans, pa to je kultura jbt
Ja kakav sam da osjetim nesto bas ja bi dusu ispovracao...
 
Ne znam šta fali neobrezanim, nisam žensko i nisu me guzili pa ti ne mogu odgovoriti na to pitanje 😅
Nemoj samo okrenut ovu pomenutu stvar u religijski kontekst jer higijena apsolutno nema veze ni nikakve tangente sa religijom. Ako držiš do sebe, naravno da ćeš držati i do higijene.

Cura je napisala svoje iskustvo sa takvim kurčevima i to je to. Što opet apsolutno je isključuje mogućnost nehigijene i raznoraznih mirisa u međunožju i kod drugih.
Pa napisao sam zar ne trazi da se svako istusira prije? Nema veze sa religijom nista sto sam napisao osim koje religije to nalazu.
 
Ja kao muskarac bi umro kad se ne bi istusirao svako veče a zimi bar svako drugo vece, ne bi mogao zaspati.
U 2024 godini pricati o higijeni je kao komentarisati o obrezanom i neobrezanom kurcu, kao o prici da li se neko krsti sa tri prsta ili sa cijelim šakom ili klanja i ide na Džumu.
Mislim ljudi 2024 godina, nije bitno ko je koje bije koze vec ko je kakav covjek, kakve manire ima i ko se kako ponasa a ne kako se i na koji nacin Bogu moli...
Higijena je nesto sto se podrazumijeva, za zene to moze imati katastrofalne posledice po zdravlje, za muskarce je to stvar pre svega rutine, pa vaspitan sam od starijih da nikad ne smes biti opusten jer nikad nemas pojma kad ce akcija da se desi 😂 zato se neke stvari uvijek podrazumijevaju.
Sa druge strane i zene, to je stvar zivota, danas kad je sve na dohvat ruke biti gadljiv pa to je ispod svakog nivoa, fuj, pa otisao bi u rijeku skinuo bi se i okupao, doveo u red ako nemam uslove a kamo li nesto drugo 🤦
Nisam imao slicna iskustva, ali jedan prijatelj mi je pricao da je imao neverovatno lose iskustvo, da mu se jedna cura ogadila zbog tih stvari, da nije mogao da vjeruje da cura tog statusa, tih mogucnosti i fizickog izgleda moze sebi da dopusti takvo nesto.
Valda se znali od pre, ma nekoj zurci se cugnulo, da je odbaci kuci, nju zasvrbilo i hajde da se malo pohvataju na zadnjem sjedistu auta, kaze katastrofa, nije mogao vjerovati, zasto je to tako bilo pojma nemam ali kaze jako lose iskustvo, kao osjetila se dole, a valda i po njegovoj prici i gacice su bile od dva dana...
Imace cura po svemu drzi do sebe, ne mora znaciti da je stvarno takva ali eto omanulo se, znam da ga zvala da se vide i posle toga ali da je vagao da li ili ne i da nije otisao, valda ga presjeklo 😀
Zene se opterecuju dlakama, ja sam imao i sa i bez i to nije nikakav problem, zene cak ostavljaju dlake iz zdrastvenih razloga, dlake stite onu stvar od raznih stvari, mada ja vise volim obrijane ali nisu problem dlake ako su one kako valja, kao brada na glavi kod muskarca lijepa je ali samo ako je uredna, kao kosa na glavi lijepa je ako je cista, uredna i ako mirise, tako i dole, zene treba da se vise opterete samom higijenom nego nekum drugim glupostima, moras jebote se istusirati, posle mokrenja se obrisati, gacice menjaj redovno, ako imas dole dlake uredjuj ih, peri se, ako nemas brij se redovno i koristi dezodorans, pa to je kultura jbt
Ja kakav sam da osjetim nesto bas ja bi dusu ispovracao...
Naravno higijena je glavna. Djaba mirisi najskuplji kad se preko znoja prsce 😂
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh