BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Poz, oce neko br plavuse 28g.za modricu i okolinu, u zamjenu za br neke iz srednje BiH (maglaj, zepce, zenica,kakanj,vitez , travnik)

Provjerena djevojka, bio 2 puta, u modrici sve top prijatna, zgodna, zna sta radi.
Za 1h 100e te izgotivi.
Samo jbg meni skupo svaki put dat 50KM goriva do nje i nazad.
Moze broj?
 
Pozdrav, planiram danas ici kod Ele male istetovirane, moze li neko iskustvo, NE rekla kazala, nego licno iskustvo da je neko bio
 
Kliko god da da das kurvi ona cectrazit jos i tako u nedogled, da kurvm najbolje koliko si se dogovirio toliko i distanca... Al ja nebi ni jednoj dso vise od 100 eura
Svakako da one traže što više, moje je da ponudim koliko mislim da ta njena usluga vrijedi. Većinom se postigne neki dogovor, mada ima djevojaka koje su sebe precijenile i ne žele nikako da se dogovaraju za cijenu. Te izbjegavam. u suštini probao sam dosta djevojaka ovdje u Sarajevu , i plaćao sam od 100-150 KM, za jedno svršavanje, bilo to 5 minuta bilo to sat vremena, ja joj kažem do tebe je koliko me brzo možeš dovesti do vrhunca :)
Imam i ja specifičnih zahtjeva ( ne volim ići u njihov smještaj , već kod mene na vikendici) , i našao sam na kraju dvije djevojke sa kojima imam dogovor po 100KM po susretu , redovna mušterija. Naravno da sam prema djevojkama ponašam kao prema damama i one to cijene. nikad ne gledaju na sat jer im je to druženje prijatno.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh