BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Mozda je neko prije tebe bio kod iste pa ti moze reci da li je sve ok.
I onda dosao neko iza tebe, platio malo vise i svrsio u nju. Ili taj neko se nije testirao nego nema simptoma pa misli dobar. Ljudi, zajeban je ovaj nas sport. Koristite kondom, a znam da se omakne nekad bez. Popilo se malo vise pa se ne misli glavom, ili je cura kao andjeo pa jednostavno moras… joj kakvog sam ja andjela sreo prije mjesec u Mo. uhhhh
 
Kod ove, djelovala je cisto cura bas

pazi... hiv vise treba shvatati kao injekcioni virus... u smislu da bi ga dobio neko treba bukvalno da ti ga zabije iglom u venu... ili kitom u guzu ali ono
 
Sve za 10 onda, to preko oral ako je bio bez, mozda kladimija, ali to imas svakako mozda :) nista strasno
Ja se cuvam sve sa kondomom al neli dan bio kod jedne cim sam stavio puce kondom stavim drugi i drugi puce a i prije tog bio kod nje isto puko kondom noktima ga nacme ili zubom nemam pojma u pitanju analni seks vise neb iso da mi plati
 
Gledaj ovo, ako si koristio zastiti ne sekiraj se. Ako nisi, jebi ga desi se, onda bit ce sta bude. Najgore od svega je sto ne mozes da se testiras za sedmicu, nego za mjesec, pa opet za 3mjeseca, pa za 6. Uglavnom bit ce sta bude, sta je tu je, sve se lijeci osim side a nje nema puno, najgore je sto moze brak unistit. Nemam dobre vijesi za tebe, zao mi, i znam kako je kad paranoja ufati, a valja i kuci guzit
znaju te picke (strankinje) probusit kondom, one odu posle iz drzave a ti sviraass kurcu.. :) nek se on testira svakih mjesec dana bar godinu dana da bude siguran
 
Ja mislim da ste se vi svi ovdje smetnuli skroz, ovo moze biti samo na Balkanu, pa kako Vam dođe na pamet da šaljete poruke od 1 u novi pa do 6 ujutro, užasno ste uvredljivi jer mi kao nemamo život i čekamo pored tel u 4 ujutro, ne znate ništa, ali ništa o nama, a ovakvu kalvariju ovdje radite, moze Vas bit sramota.....
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh