BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

I objavljujes slike djevojke po svom osjećaju? Jebem ti mater i sestru jer imam osjećaj da su u poslu...
Basnj ološ
Ljudi molim vas ne pisite mi vise u inbox za plavusu koja konobarise u 007 u BL. Samo sam se nadovezao na post BOKI007 koji ju je spomenuo i pitao da li je u poslu. Ne znam kako se zove, nemam broj telefona, niti njen facabook, a ni instagram. Jednostavno sam dosao u kafic, popio kafu i vidio zanimljivu curu koja bi po svojim karakteristikama i ponasanjem mogla biti u poslu ali to je subjektivan osjecaj. Mozda cura i nije iz te price, otkuda znam. Uslikao sam je pa procijenite sami, ako neko ima vise inf. neka objavi ako hoce...hvala.
Bas si ološ jbt.! Gdje da objavis slike djevojke na osnovu svoje procjene?! Panindanznas to se ne radi idiote. To ja kaznjivo djelo, treba te prijaviti
 
Kod ove, djelovala je cisto cura bas
Gledaj ovo, ako si koristio zastiti ne sekiraj se. Ako nisi, jebi ga desi se, onda bit ce sta bude. Najgore od svega je sto ne mozes da se testiras za sedmicu, nego za mjesec, pa opet za 3mjeseca, pa za 6. Uglavnom bit ce sta bude, sta je tu je, sve se lijeci osim side a nje nema puno, najgore je sto moze brak unistit. Nemam dobre vijesi za tebe, zao mi, i znam kako je kad paranoja ufati, a valja i kuci guzit
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh