BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Ta nije mentalno dobra. Ja u nedelju dogovorio termin sa njom, a ona me počela zavlačiti, te ne mogu sad, te javiću se malo kasnije... I na kraju kaže da dođem, ali može samo pola sata, iako smo dogovorili sat. Dođem ispred zgrade, a ona se opet ne javlja. Odustanem od svega, kad nakon sat vremena se ona javlja i pita gdje sam. Kažem da sam otišao i da nije korektno s njene strane ako smo već dogovorili termin da čekam tri sata, a ona puna sebe piše kako kod nje vladaju njena pravila i da nema vremena za dopisivanja, itd. Lujka obična.
Evo, to je najbolji primjer kretenizma lokalnih devojaka! Pa mamicu joj, zar treba tolerisati ovo!? Ovakvo nedolično ponašanje je nešto što ne smije da se dopušta! Stvarno kretenuše zadnje koje očekuju neki iznos da sebi odrede! Još se one svadjaju, pa da! Ima ona svoja pravila, a to su ona pravila koja vladaju kod nje. Te nemaju ni pojam o onome čime pokupavaju da se bave! Sve to treba obrazovati, mater im bezobrazznu!
 
Evo, to je najbolji primjer kretenizma lokalnih devojaka! Pa mamicu joj, zar treba tolerisati ovo!? Ovakvo nedolično ponašanje je nešto što ne smije da se dopušta! Stvarno kretenuše zadnje koje očekuju neki iznos da sebi odrede! Još se one svadjaju, pa da! Ima ona svoja pravila, a to su ona pravila koja vladaju kod nje. Te nemaju ni pojam o onome čime pokupavaju da se bave! Sve to treba obrazovati, mater im bezobrazznu!
Ponijeti suzavac pa je naprskat za kaznu
 
Ja ne znam odakle vama volja, snaga i energija da se raspravljate majke mi, i ti Crnka,, sta se ti imas ikome ista pravdati, tvoj zivot, tvoja pravila, tvoja stvar. Ljudi dragi, forum sluzi za razmjenu iskustava, mozda nekih brojeva, pisanja preporuka, a toga ovdje najmanje ima, kao i ocigledno mozga kod pojedinih. Uzdravlje.
 
Nisam do sada pisao na ovu temu, ali citam objave. Niko nije nicije vlasnistvo niti je ovo zakonom regulisana "profesija" pa da postoje univerzalna pravila. Ako crnka ima svoje zahtjeve i cijene kojima odbija musterije, onda njoj na stetu. A s druge strane, ne bi ih se pridrzavala da ne zaradjuje koliko njoj treba.

U svakom slucaju, ko se moze uklopiti nek ide. Ko ne moze, milion drugih brojeva i ponuda. Kad smo kod toga, ljudi pisite iskustva i kontakte, svi ce biti zadovoljni.
 
Postovanje clanovi.
Ima li neko provjeren kontakt u Banjaluci da mi posalje? Bio bih vam zahvalan i ostacu duzan pice :) posaljite pp. Ove EGE stranice i City nesto slabo pa pitam ako mozda neko ima neki kontakt , ali da je dobar i provjeren kontakt. Pozdrav
 
Ljudi imal ko sta preporuciti za sutra u sarajevu?

Ove brazilke sa ege niko ne odgovara. Sto stave oglas ako nece da odg ne kontam 😂
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh