Birtijaške čakule

Evo ajmo malo zanimljivosti unijeti...
Napisat cu tu otvoreno pismo Venturi... A tu cu ga napisat jer sam i ja pridonijela da se stvori ta fama o njemu kao zaljubljeniku, itd...
Dakle...oprosti ventura sto sam te tada napala(ti znas sto je bilo) ...
Nisi ti bio kriv... Ja sam bila ljuta na sebe...
A kasnije sam shvatila da ti nisi bio razlog, vec nesto posve deseto...
Istina je da se ti i ja tad nismo trebali naci i jbg...covjek uci dok je ziv...
Dakle oprosti za svaku ruznu rijec, ti si kao suradnik bio uvijek fer igrac...
Nikad se necemo vise vidjet jer bi da te primim poslje svega bila teska lignja i ne znam kako bi sebe gledala u ogledalo... Tako da eto...
Drugo... Ja ti ne mogu vise pruzit gfe i ljubljenje koje ti trazis jer se ne mogu ljubit s tobom a mislit na njega... Ono fuj je, priznat ces i sam...
Ali eto da ljudi znaju da si uvijek postovao dogovor, bio korektan, tocan, skroz ok lik i ako si zabrijao neke stvari previse zabrijao si mojom krivicom... Jer moja zajebancija zadnjih mjeseci bila je bas hard i tesko je bilo razlucit...
Dakle... Bit ce mi drago da se zaljubis nekad u neku... Ne ovako kao ja vec u neku normalnu zenu bez psih smetnji i tragova, rana, kojecega... I da iskusis taj osjecaj zapravo... Jer neusporediv je sa placenim... Daj sebi priliku
 
Dakle... Bit ce mi drago da se zaljubis nekad u neku... Ne ovako kao ja vec u neku normalnu zenu bez psih smetnji i tragova, rana, kojecega... I da iskusis taj osjecaj zapravo... Jer neusporediv je sa placenim... Daj sebi priliku
Lijepe i iskrene želje Venturi.

Međutim, kako naći ženu bez psih. smetnji, tragova, rana, koječega ... Npr. ja se spanđam upravo sa takvim ženama. Samo se takve zakače na mene. Nenormalni privlače nenormalne.

Moj zaključak je treba se normalizirati.
Normalni privlači normalnog.
 
Lijepe i iskrene želje Venturi.

Međutim, kako naći ženu bez psih. smetnji, tragova, rana, koječega ... Npr. ja se spanđam upravo sa takvim ženama. Samo se takve zakače na mene. Nenormalni privlače nenormalne.

Moj zaključak je treba se normalizirati.
Normalni privlači normalnog.
"Normalno" je najgluplja riječ za opis neke osobe...Nenormalno još i više...možeš kazati da se netko ponaša uobičajeno, prosječno a netko drugi više ili manje odskače od tih unaprijed definiranih obrazaca...mislim da pojam normalno forsiraju oni koji se boje biti drugačiji u bilo kojem smislu...
 
Evo ajmo malo zanimljivosti unijeti...
Napisat cu tu otvoreno pismo Venturi... A tu cu ga napisat jer sam i ja pridonijela da se stvori ta fama o njemu kao zaljubljeniku, itd...
Dakle...oprosti ventura sto sam te tada napala(ti znas sto je bilo) ...
Nisi ti bio kriv... Ja sam bila ljuta na sebe...
A kasnije sam shvatila da ti nisi bio razlog, vec nesto posve deseto...
Istina je da se ti i ja tad nismo trebali naci i jbg...covjek uci dok je ziv...
Dakle oprosti za svaku ruznu rijec, ti si kao suradnik bio uvijek fer igrac...
Nikad se necemo vise vidjet jer bi da te primim poslje svega bila teska lignja i ne znam kako bi sebe gledala u ogledalo... Tako da eto...
Drugo... Ja ti ne mogu vise pruzit gfe i ljubljenje koje ti trazis jer se ne mogu ljubit s tobom a mislit na njega... Ono fuj je, priznat ces i sam...
Ali eto da ljudi znaju da si uvijek postovao dogovor, bio korektan, tocan, skroz ok lik i ako si zabrijao neke stvari previse zabrijao si mojom krivicom... Jer moja zajebancija zadnjih mjeseci bila je bas hard i tesko je bilo razlucit...
Dakle... Bit ce mi drago da se zaljubis nekad u neku... Ne ovako kao ja vec u neku normalnu zenu bez psih smetnji i tragova, rana, kojecega... I da iskusis taj osjecaj zapravo... Jer neusporediv je sa placenim... Daj sebi priliku
I ja ću tebi napisati pismo u pp
 
"Normalno" je najgluplja riječ za opis neke osobe...Nenormalno još i više...možeš kazati da se netko ponaša uobičajeno, prosječno a netko drugi više ili manje odskače od tih unaprijed definiranih obrazaca...mislim da pojam normalno forsiraju oni koji se boje biti drugačiji u bilo kojem smislu...
ali neki koji su nenormalni mogu bit ludi i napravit veliku štetu
 
Milka Planinc: "Drugovi, stežite kaiševe".

Milka_Planinc.jpg
 
Lijepe i iskrene želje Venturi.

Međutim, kako naći ženu bez psih. smetnji, tragova, rana, koječega ... Npr. ja se spanđam upravo sa takvim ženama. Samo se takve zakače na mene. Nenormalni privlače nenormalne.

Moj zaključak je treba se normalizirati.
Normalni privlači normalnog.
Da evo... Znas sta sam zakljucila razmisljajuci malo o svemu...
Da je potrebna velika hrabrost da se voli nenormalnog....
Nije to" posao "za svakoga...
Ne uspjeva svatko izaci ziv iz toga...
Moj slucaj je jako specifican... I.. Puno puno jace osobe od mene ne bi imale zivaca, volje, hrabrosti u nesto tako se upustit... Ali mene je privuklo to sto je taj netko" poseban"... Zivi posebnim zivotom i dobar je covjek... Ali nije normalan... Boze moj, zapetljah se... Uglavnom, pomiris se s tim na sto ne mozes utjecati ali rekla sam i njemu sada ovo sta cu napisati da bi prije bila sa nekim nenormalnim koga volim i za koga znam da su mu emocije kada ih u rijetkim trenucima pokaze iskrene, nego s nekim normalnim svakidasnjim...
Ali bolit ce, patit ces, bit ce uzasno tesko i ishod je neizvjestan... Zato to nije za svakoga... Mi imamo s tim iskustva, ali bojim se da i naseg Venturu loze takve zene... A to mu nije dobro....
Da sam normalna vjerovatno se ne bi ni upoznali 🤣
Sad bi bila doma s muzem koji je dosao u 5 popodne, vecerao i gledala tv a ne evo sjedila za sankom i kucala post na lj. Oglasniku.. Jbg🤣🤣🤣
 
"Normalno" je najgluplja riječ za opis neke osobe...Nenormalno još i više...možeš kazati da se netko ponaša uobičajeno, prosječno a netko drugi više ili manje odskače od tih unaprijed definiranih obrazaca...mislim da pojam normalno forsiraju oni koji se boje biti drugačiji u bilo kojem smislu...
Da, zapravo prije nesvakidasnji... E sad jel to zato sto i ja vodim "nesvakidasnji" zivot, lako moguce... Ali naucis cijeniti te neke osobine kod ljudi koje covjek nekog normalnog zivota nema toliko izrazene... Snalazljivost i borbenost npr...
Spoje te zapravo slicne sudbine
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh