Birtijaške čakule

Pukovnik i pokojnik​


Pokojnik vise nista ne sluti
A ne ocekuj od pukovnika da ti suvislo objasnjava
Smrt nagraduje obojicu podjednako
Jednog fascinira
Drugog spasava zaborava
Moze biti da su lovci na glave
Kao sto to casni ljudi ponekad rade
A moze biti i da su samo okusali strah
Istina
Nikog nisu narocito impresionirali ...Azra 1984
 
Moram. Jel ti krivo. Šta cu kad u ostalim temama ako ću išta pisat istine reći će da spamam. Ko i prije par dana tamo u temi sponzurše sam rekao da su kurve jeftinije, a ne ovo kupi ovo kupi ono naiđe s dubljim đepom ode s njim bez obzira što si i 10 tisuća potrošio na nju i post obrisan razlog ne spamaj be zveze. Ništa ja spamo nisam samo sam istinu reko
Je, ima ih, u pravu si... Ja kad mi neka nakon druge kave predloži treču (ili ja njoj..., a iskreno se ponadam da bi ta treća mogla možda već biti i negdje "u 4 zida") u nekom šoping centru (kao voli šoping centre, a i klimatizirani su) ja samo velim sorry... Prošao odavno tu školu..., gleda, nešto joj se svidi, pa kao uđe u dućan da bolje vidi, pa stavlja to pred sebe kao: jelda da mi dobro stoji..., i pilji te u oči očekujući sad češ se uhvatiti takuina, geldtašlina da ne propusti priliku da joj netko ne uzme ispred nosa jer je baš povoljna cijena... 😂 Al onoj koja mi se stvarno svidi i ne ponaša se tako, zvjezde bih joj skinuo s neba a ne kupio neku krpicu, al je to onda moja želja i inicijativa da je iznenadim, obradujem, da pokažem da mislim na nju i kad "ne mislim samo na jednu stvar"...;)
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh