Birtijaške čakule

Danas nitko nije napisao recenziju...
Ono je bilo smećarski od strane onog koji je pisao jer je znao da ne treba ništa pisati. Sa druge strane i ona se bespotrebno izložila kroz ovaj forum. Nadam se da će za sve biti ok i da će svatko normalno nastaviti raditi ono što želi bez da se dira u ikoga. " Dira" figurativno.
Nisam je razumio zašto toliko potenciranje situacije kad je jedino realno ona mogla imati štetu od toga.
 
Ono je bilo smećarski od strane onog koji je pisao jer je znao da ne treba ništa pisati. Sa druge strane i ona se bespotrebno izložila kroz ovaj forum. Nadam se da će za sve biti ok i da će svatko normalno nastaviti raditi ono što želi bez da se dira u ikoga. " Dira" figurativno.
Nisam je razumio zašto toliko potenciranje situacije kad je jedino realno ona mogla imati štetu od toga.
Je... Potpisujem sve jbg
 
Jbg Split je malo selo za Zg...
Ma znam ali ja ne znam od kud da krenem.. Jer od onog prekjucer koji me tu spominjao nakon 7 godina pisuci da sam otisla u njemacku i vratila se (fejk), od onog sto mi je doma ocu dosao, od onog sto me policiji prijavio jer sam ga blokirala(dosao mi frend srecom), od onog sto mi je tu objavio sliku lica, od onog sto je orije mj dana slao moj privatni facebook po forumu....od kud jbt..
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh