Birtijaške čakule

Osobno nisam mračan tip, ali nekako pretjerano 'cerebralan' i često na svoju nesreću. A uvijek fali taj unutarnji glas razuma i iskustva kada ga najviše trebam poslušati, ali jebiga, lakše je praviti se glup...a kasnije, 'trebao si znati bolje, njurg, njurg'....
 
Joj daj... Opusti se
Tko god ti bila, pozdravljam i sretno ti sa svima što želiš (mada se nisi baš meni dopala, ali to je jednostavno jer svatko ima svoj ukus, ali o ukusima se ne...). Kao što pozdravljem i neke od ostalih. Moj je dojam ovaj: da nekih od sudionika sretnem (a naravno ne bi to ni znali) na busu između gradova npr. pričali bi o poslu, gradu u kojem živimo itd...velika većina ovdje su u biti obični ljudi sa svojim poslovima, svagdašnjim brigamam itd...
Budite veseli, zdravi i nadasve, oprezni.
Sad ću pitati admina da mi makne račun.

p.s. onaj koji je javno objavio ime 'Crystal' je toliko jadan da zaslužuje javno batinjanje...i zamislte, i takvi postanu očevi jednog dana.
 
Svatko piše kako želi i što želi, komentira svoje i tuđe postupke. I to mi je ok. Ono što mi nije ok je karakterizacija nekoga temeljem njegovih upisa ili općih podataka
Npr. Dida, Sombi i Miro su stari jarci koji se ovdje napaljuju...a bilo je toga...
Sig i Maserka su kurve koje zaslužuju sve što im se dešava...i slično...
To samo pokazuje frustracije onih koji to pišu.
Evo za Mad Maxa nećete nigdje naći da sam pisao da je glup ili pametan, lijep ili ružan, dobar ili pokvaren, siromašan ili bogat...samo komentare na njegove postove o posjetama kurvama...ako nešto ne želiš da se komentira onda to zadržiš za sebe...Maserki na direktne uvrede o stilu života, inteligenciji, porodici nisam riječ rekao...jbg vidio sam da je van sebe.
 
A osobina mnogih splićana (naravno ih ima dobri) je dobrano sjebati nekoga 'brumom'. Riječima splićani baš znaju udarac u pleksus dati.
Brumavati u osnovi se koristi kao izraz za privlačenje ribe, baci se hrana da se ribe tipa ušate okupe oko broda...može se i koristiti u smislu da se nekoga izaziva da se izlane i otkrije o nečemu a u smislu podjebabvanja dotičnog...nije nešto pretjerano negativno...a ovo o Splićanima ne mogu biti objektivan...a tko su to uopće Splićani? Zagrepčanci? Itd...
 
Brumavati u osnovi se koristi kao izraz za privlačenje ribe, baci se hrana da se ribe tipa ušate okupe oko broda...može se i koristiti u smislu da se nekoga izaziva da se izlane i otkrije o nečemu a u smislu podjebabvanja dotičnog...nije nešto pretjerano negativno...a ovo o Splićanima ne mogu biti objektivan...a tko su to uopće Splićani? Zagrepčanci? Itd...
ma sve 5. Sjetio se mjesta u ogromnom putopisu Rebecce West (Crno Janje i Sivi Sokol iz 1941 kroz kraljevinu SHS, knjiga nije prevedena nažalost).
U Splitu je primjetila kako su četiri ribara uhvatila jednoga i s njime u đir, hahahahahahahaha, pa sam si mislio 'tako i sada'.
Btw, englezica je pala na 'lepoga' Konstanitna (srpski pjesnik Stanislav Vinaver).
Sve u svemu, u knjizi se jasno vidi da će sve otići u pizdu materinu vrlo brzo, a neke gluposti su nažalost i dalje problem u ovom 'regionu'.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh