Birtijaške čakule

pa ja ne znam , znam samo kaj sam pročitao i kako su me učili : da je okrugla i vrti se ....ali to mi nema logike , svrhe ....kaj ja znam , teško je u to vjerovat , to je isto vjerovanje : zemlja se bjesomučno vrti ? di , kaj , zakaj
Jura jesi to ti opet? 😂😂😂😂😂
 
al najjača spika u teoriji toj vašoj ateističkoj 😂 mi je da su svi prvo bili u vodi i onda su im narasla pluća 🤣😂 ko je to isfuro i na kojim drogama hahaha
a i ovi antivakseri su mi jaki : takve darvin spike puše a cjepiva se boje + spika o ćipovima
o bogek moj bogek , spasi me ljudske gluposti
 
1200px-Naturalis-Homo-Erectus-Dubois.jpg
 
Veoma bitna stvar, kad umrem bit cu ili mrtav ili na nekom super mjestu. Tako da za mene je kraj win win situation. A dok kraj ne dodje volim zivot vise od svega i zivim punim plucima. Eto jedna spoznaja za tebe.
A tko ne voli život???? I zašto ga ne živjeti punim plućima kao što kažeš!!!???
Samo ako se život živi a drugi oko tebe radi toga trpe, e to je već da se zamisliš nad svojim ponašanjem. Jer ako se živi samo za sebe i ako misliš samo na svoje dupe a tako se uglavnom ponašaju oni koji se ne boje ni Boga (jer u njega ne vjeruju) ni ljudi (jer ih za druge nije briga) onda se nemoj čuditi da živimo u vremenu totalnog otuđenja, bez empatije i bez cilja lutamo ovim vremenom.
Možda spoznaš da nisi sam na svijetu pa i ti dođeš još do poneke spoznaje
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh