Birtijaške čakule

jebo i jedno i drugo...

elektro mikroskop je izum negdje 1930ih...od tada teorija evolucije se smatra manje više nepobitnim, stvar je samo karika u razvoju vrsta: treba konkretne dokaze za to, ali sama teorija ne može biti čvršća.
e to : fale im bitne karike , a to je ono kad je bog reko bu ....i sve je nastalo po njegovoj zapovijedi i kako je on htio
papiga je šarena jer ju je bog takkvu stvorio ili je iz praska nekog takva izašla ?ili iz vode ? ha mudraci 🤣
 
e to : fale im bitne karike , a to je ono kad je bog reko bu ....i sve je nastalo po njegovoj zapovijedi i kako je on htio
papiga je šarena jer ju je bog takkvu stvorio ili je iz praska nekog takva izašla ?ili iz vode ? ha mudraci 🤣
ne: nisu našli fosile ;) ali ih ima dovoljno...gledaj ovako: da bi znali o prvom pretku 'G', trebamo uzorke 'A, B, C, D, E, F...', a, ajmo reći da fali 'C' i 'F'. Ne valja 'koncept' pobrkati sa stvarima koja su 'tvarna': velika spoznajna greška...odoh nešto pametnije raditi.
 
nema šanse da je svijet nastao u nekom nasumičnom velikom prasku
pa su svi prvo bili u vodi i polako su im rasla pluća
onda su bili dinosauri koji su izumrli od gripe 😂
pa je došo isus i za tri dana otkupio bivše i buduće grijehe
ko je izmislio sve te gluposti
neki vrač na pejotlu na nekom brdu
to je neko zapisao i prozvao se znanstvenikom
a sad imamo koronu koja sve kara s tri strapa odjednom
 
nema šanse da je svijet nastao u nekom nasumičnom velikom prasku
pa su svi prvo bili u vodi i polako su im rasla pluća
onda su bili dinosauri koji su izumrli od gripe 😂
pa je došo isus i za tri dana otkupio bivše i buduće grijehe
ko je izmislio sve te gluposti
neki vrač na pejotlu na nekom brdu
to je neko zapisao i prozvao se znanstvenikom
a sad imamo koronu koja sve kara s tri strapa odjednom
Ljidi, zemlja je ravna... bradati starac je poslao nekolilo zapovjedi za obicne smrtnike, ali to ne vrijedi za crkvu... nesto kao adeze
 
Ljidi, zemlja je ravna... bradati starac je poslao nekolilo zapovjedi za obicne smrtnike, ali to ne vrijedi za crkvu... nesto kao adeze
čekaj , a zakaj se zemlja bjesomučno vrti , ajde mi to jednostavno dokaži i pokaži
koja bi to bila energija ? zašto i od kud ? opet slućajno nešto , eto tak malo je ispalo da se vrti 🤣
 
Ma kakav bog? U to vjeruju jos samo djeca, pogledaj koliko u razvijenim EU zemljama ljudi vjeruje u Boga, uzmi Njemacku npr. pa sve ostale zemlje. Za 100 godina ce to sve nestati jer ljudi vise nisu naivni ko prije uz sve prisutne informacije i znanje koje imamo na dlanu. Hrvatska se nalazi u 1800 - oj godini po mnogocemu.
Preminuo ateista i dođe do sv. Petra. Pita ga sv. Petar "što ti hoćeš", "pa ja bih do Boga" reče ateista. I ode sv. Petar do Boga i reče Bogu da je onaj koji je govorio cijeli život vani da bi htio do njega pa upita Boga "što da mu kažem?"
Na to mu Bog reče "reci mu da me nema!".
Obično na kraju životnog puta svi ali baš svi i umniji i oni manje umni dođu do spoznaje pa ćeš i ti MadMax doći....
 
Preminuo ateista i dođe do sv. Petra. Pita ga sv. Petar "što ti hoćeš", "pa ja bih do Boga" reče ateista. I ode sv. Petar do Boga i reče Bogu da je onaj koji je govorio cijeli život vani da bi htio do njega pa upita Boga "što da mu kažem?"
Na to mu Bog reče "reci mu da me nema!".
Obično na kraju životnog puta svi ali baš svi i umniji i oni manje umni dođu do spoznaje pa ćeš i ti MadMax doći....
ma svi su oni ustvari podsvjesno vjernici ...samo je sad in bit ateista , podržavat lgbt i te spike kao naprednjačke na koju neki ti aktivisti finu lovu vuku
da darvin i veliki prasak ...moš si mislit 😂
 
Ma kakav bog? U to vjeruju jos samo djeca, pogledaj koliko u razvijenim EU zemljama ljudi vjeruje u Boga, uzmi Njemacku npr. pa sve ostale zemlje. Za 100 godina ce to sve nestati jer ljudi vise nisu naivni ko prije uz sve prisutne informacije i znanje koje imamo na dlanu. Hrvatska se nalazi u 1800 - oj godini po mnogocemu.
sve više znanstvenika postaju vjernici , jer baš oni svojim radom dolaze do zaljučka da je darvin bio običan alkos i fantazirao 😅
recimo : pavuna , šostar ...bivši ministar znanosti itd itd
 
Preminuo ateista i dođe do sv. Petra. Pita ga sv. Petar "što ti hoćeš", "pa ja bih do Boga" reče ateista. I ode sv. Petar do Boga i reče Bogu da je onaj koji je govorio cijeli život vani da bi htio do njega pa upita Boga "što da mu kažem?"
Na to mu Bog reče "reci mu da me nema!".
Obično na kraju životnog puta svi ali baš svi i umniji i oni manje umni dođu do spoznaje pa ćeš i ti MadMax doći....
Veoma bitna stvar, kad umrem bit cu ili mrtav ili na nekom super mjestu. Tako da za mene je kraj win win situation. A dok kraj ne dodje volim zivot vise od svega i zivim punim plucima. Eto jedna spoznaja za tebe.
 
sve više znanstvenika postaju vjernici , jer baš oni svojim radom dolaze do zaljučka da je darvin bio običan alkos i fantazirao 😅
recimo : pavuna , šostar ...bivši ministar znanosti itd itd
A jesi nasao znanstvenike, Pavuna je ok lik, al je malo odlijepio 😆
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh