Birtijaške čakule

SIG sad kako ćeš ovo protumačiti ali ovo šta ti pišeš stvarno nema smisla
Znaci tvoj Ventura koji je bio kod Pantere koja je polizala pola supaka u ZG dolazi kod tebe i onda ti o nečemu pričaš
I šta je najgore ona mu je dobra a Viki mu nije bas nešto
Haha
 
SIG sad kako ćeš ovo protumačiti ali ovo šta ti pišeš stvarno nema smisla
Znaci tvoj Ventura koji je bio kod Pantere koja je polizala pola supaka u ZG dolazi kod tebe i onda ti o nečemu pričaš
I šta je najgore ona mu je dobra a Viki mu nije bas nešto
Haha
Dobro ti je rekao, sta te briga. Kod Pantere je isao prije mene.on je miran, dobrocudan decko
 
Ne znam i ne shvacam ovaj tvoj ispad..ja mogu birat koga cu primit. Isto kao sto i oni biraju kome ce ici
Ma jasno da ti mozes birat ali ti postavljas uvjete koje nemaju veze sa zdravim razumom. Tebi ne smeta sto Mod i Ventura idu kod drugih cura nego ti smeta ako oni kazu da su to dobre cure ili nedaj boze da su bolje od tebe. To su kompleksi
 
Ma jasno da ti mozes birat ali ti postavljas uvjete koje nemaju veze sa zdravim razumom. Tebi ne smeta sto Mod i Ventura ide kod drugih cura nego ti smeta ako oni kazu da su to dobre cure ili nedaj boze da su bolje od tebe. To su kompleksi
Ides gdje ti je bolje. Objasnjavala sam ti to vec. Ako mislis da postoji bolje ides tamo. Ako mislis da kod mene ima sve sto trazis ostajes kod mene. Ne vidim povod za raspravu
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh