Birtijaške čakule

Ja sam relativno brzo gotov uvijek barem prvi puta, al se unesem cijeli i masta mi radi i mozak i toliko me sve zanese da se neznam iskontrolirat i stat na loptu nego ono udri do kraja. Al ja sam takav volim se dat cijeli 100 posto pa iako brzo zavrsim pa se mazit i ljubit dok ne dodje vrijeme za drugi put, i tako dalje i tako dalje, i tako dalje 😆
Dobro je dok moze drugi put 😂
 
Ma cak ne volim ni da je uska da je moram tokarit jbt. Barem meni to nekako smeta ponekad, radje da je ona taman, jer ako se jako navlazi jos se i malo rasiri sve dok ne krene zena dozivljavat orgazam onda se prije pocne skupljat i cak mi je bolje da se tako skuplja pomalo i onda u trenutku svrsavanja kad ju stisne.. nema boljeg osjecaja.
 
Ja mogu otvoreno rec da sam jednom iz medivinskih razloga imao prst u guzici 🤣
I iskreno osjecaj kad ju diras je jeben, onako ko ono nesto prije samog orgazma sto te tjera da dozivis vrhunac. Ali zbog odredenih drugih "nuspojava" i osjecaja i nez kak bih to rekao ne.
I zakljucak svega je ne ne i ne. I nikako ne.
 
Ja mogu otvoreno rec da sam jednom iz medivinskih razloga imao prst u guzici 🤣
I iskreno osjecaj kad ju diras je jeben, onako ko ono nesto prije samog orgazma sto te tjera da dozivis vrhunac. Ali zbog odredenih drugih "nuspojava" i osjecaja i nez kak bih to rekao ne.
I zakljucak svega je ne ne i ne. I nikako ne.
E jbg ne volis eksperimentirati 😂😂
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh