Birtijaške čakule

Tako i ja mislim...
Jer ne moze na svakog isto utjecat. Sve ovisno o roditelju. Roditelj sa cvrstim karakterom i jakim stavom moze jako dobro odgojit dijete, dok netko ko je mlitav i sve zivo popusta, to po mom misljenju nije dobro jer djetetu percipira da moze sta hoce, a u odrastanju onda skrene na krivu stazu
No hate samo moje misljenje
 
Jer ne moze na svakog isto utjecat. Sve ovisno o roditelju. Roditelj sa cvrstim karakterom i jakim stavom moze jako dobro odgojit dijete, dok netko ko je mlitav i sve zivo popusta, to po mom misljenju nije dobro jer djetetu percipira da moze sta hoce, a u odrastanju onda skrene na krivu stazu
No hate samo moje misljenje
Isto mislimo, Ana na aparatima 😂😂😂😂
 
Mene je odgojila pokojna baka, za koju dandanas smatram da mi je bila prava majka, pored zivih i zdravih roditelja.. Upravo radi razmirica i totalno nebitnih sranja preko kojih nisu mogli proci za dobrobit djeteta.. Meni to nije jasno, znaci kad dobijes dijete ne postoji vaznija osoba u tvom zivotu, za njega zivis, za njega radis, kakve svade, kakve nevjere, kakve budalastine, ne postoji nitko i nista sta ti treba biti vaznije od obitelji
 
Mene je odgojila pokojna baka, za koju dandanas smatram da mi je bila prava majka, pored zivih i zdravih roditelja.. Upravo radi razmirica i totalno nebitnih sranja preko kojih nisu mogli proci za dobrobit djeteta.. Meni to nije jasno, znaci kad dobijes dijete ne postoji vaznija osoba u tvom zivotu, za njega zivis, za njega radis, kakve svade, kakve nevjere, kakve budalastine
Eto, ja Bogu hvala imam zdravu obitelj i svi se odlicno slazemo. Opskrbili su mi sve i imam sve i ne mogu se zalit. Radim i imam svoj poso i briga me ali oni su mi podrska u svemu. Zao mi je sto je tako kod tebe, ali evo stvarno za sebe mogu rec da imam apsolutno sve u zivotu
 
Eto, ja Bogu hvala imam zdravu obitelj i svi se odlicno slazemo. Opskrbili su mi sve i imam sve i ne mogu se zalit. Radim i imam svoj poso i briga me ali oni su mi podrska u svemu. Zao mi je sto je tako kod tebe, ali evo stvarno za sebe mogu rec da imam apsolutno sve u zivotu
Ja imam sve ali ne zato sto sam od njih nesto dobila vec jer radim i zivim solo od osamnaeste
 
Ja imam sve ali ne zato sto sam od njih nesto dobila vec jer radim i zivim solo od osamnaeste
To isto razumijem, ocu rec da su me moji opskrbili. Nisam razmazen, radim i ja da bi si opskrbio ono sta ja zelim. Shvacam tezinu tvog zivota i nimalo ga ne umanjujem zbog toga sta je bilo stovise svaka cast evo sta i pored svega toga imas normalan pogled na svijet
 
To isto razumijem, ocu rec da su me moji opskrbili. Nisam razmazen, radim i ja da bi si opskrbio ono sta ja zelim. Shvacam tezinu tvog zivota i nimalo ga ne umanjujem zbog toga sta je bilo stovise svaka cast evo sta i pored svega toga imas normalan pogled na svijet
Hvala ti, mislim nije sad da su to tragedije ni da je bilo tesko, samo sam se naucila sama botiti za ono sto zelim, ostvarivati ciljeve i nemam toleraciju prema lijenima, razmazenima, neambicioznima.. Od tud to polazi, to su te traume iz djetinjstva, ako sam mogla ja brate moze bilo tko😂😂
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh