Birtijaške čakule

Ma jebeš to sada sa ovim odmakom. A ima sam frenda koji je bio beskompromisan i tada me savjetovao kao ja sada neke mlad je frendove ali jbg konj je konj. Ali si u pravu škola se plaća. Do sada sam mogao biti profesor na Sorboni.
ma kad si mlad glup si, da te savjetuju tesla, edison, newton i casanova ne pomaže...jednostavno moraš proći školu i platiti školarinu 😂
 
Sto mislite na sljedecu situaciju... Znaci covjek je imao zenu i cetvero djece i veci dio svog zivota je proveo po zatvorima ali je stekao puno za njih.. No, zena ga je ostavila iako su u fer odnosima i s obzirom da ga tolike godine nije bilo nije bio prisutan u njihovim zivotima... Jel to po vama bolji nacin sto se klinaca tice(koji su sad vec oko 30 god) jer im je financijski sve opskrbio ili bi bilo bolje da je radio legalan posao, bio prisutan a samim tim i manje zaradjivao...
 
Znaci covjek je imao zenu i cetvero djece i veci dio svog zivota je proveo po zatvorima ali je stekao puno za njih
A što misliš na koji način je to stekao?????
Takvu dilemu može imati samo onaj tko je rigidni materijalista, onaj koji gazi preko leševa.
I sa druge strane, što misliš kako odrastaju i sazrijevaju te mlade osobe čiji očevi (ili majke) leže po zatvorima, a odgaja ih samo jedan od roditelja uz pomoć kriminalaca koji su dužnici (ili krim. partneri) tog roditelja koji je u zatvoru. I što misliš u kakve će se ljude oni izgraditi u takvom okruženju?
 
A što misliš na koji način je to stekao?????
Takvu dilemu može imati samo onaj tko je rigidni materijalista, onaj koji gazi preko leševa.
I sa druge strane, što misliš kako odrastaju i sazrijevaju te mlade osobe čiji očevi (ili majke) leže po zatvorima, a odgaja ih samo jedan od roditelja uz pomoć kriminalaca koji su dužnici (ili krim. partneri) tog roditelja koji je u zatvoru. I što misliš u kakve će se ljude oni izgraditi u takvom okruženju?
Ne mislim ja nista, pitala sam za vase misljenje, a sto se djece tice igrom slucaja izrasli su u ok osobe...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh