Birtijaške čakule

Ako nije Corona onda su Hana i Goran Zoka i plenka jbt.rat i mir bolje bi.bilo Sad nešto dobro karati
 
Ja rezervirao more za sredinu 7 mjeseca, al bojim se da postoji mogućnost da se neće moći ići..
Rezervirao sam u kampu, a to je problem.. Katastrofa
Ja trebam u nedjelju u Lovran... Mozes mislit kako cu setat s tom krpom na ustima... Dobro je dok EU salje lovu.. Od bilo kakvog turizma drzava se moze oprostiti ove godine (a i prije je ponuda kaskala za drugim zemljama)...
 
Ja trebam u nedjelju u Lovran... Mozes mislit kako cu setat s tom krpom na ustima... Dobro je dok EU salje lovu.. Od bilo kakvog turizma drzava se moze oprostiti ove godine (a i prije je ponuda kaskala za drugim zemljama)...
Ja za ljeto u jedan naturistički kamp u istri,, bio i prošle godine.. tamo je bilo strogo držanje mjera, ali su većinom njemci pa je to bilo ok.. ne znam kak ce se popunit ove godine
 
Ali ipak.... Jadran je poseban.. Idealan spoj sume, hladovine i cistog mora, minimum opasnosti, dobra hrana... Turska se po prirodnim ljepotama ne moze mjeriti s Dalmacijom, a Istra definitivno prednjaci u ponudi...
Istra je daleko otišla u svemu, pogotovo u naturizmu, dva velika naturistička kampa, Valalta i Koversada, sve je uređeno, ljubazno. istina da je malo skuplje, ali mi nije zao platit kad znam da kad dođem samo ostavim auto i sve mi je ostalo zagarantirano
 
Ali ipak.... Jadran je poseban.. Idealan spoj sume, hladovine i cistog mora, minimum opasnosti, dobra hrana... Turska se po prirodnim ljepotama ne moze mjeriti s Dalmacijom, a Istra definitivno prednjaci u ponudi...
Uzmes npr Zlatni rat... Na Bolu jedini ajmo rec luksuzniji i noviji hotel je Vitar... Ali nemaju ormar u sobi(!)... Restorana ima tri cetiri puna, Albanci vlasnici uglavnom ali taj spoj kilometar plaze od sitnog sljunka, cistog mora da vidis svaku ribicu, velike guste sume, setnice put zlatnog rata ...Covjek bi tamo zivio na sendvicima... Ja kad idem na godisnji ne idem se zabavljati vec odmarati, ali malo je takvih
 
Uzmes npr Zlatni rat... Na Bolu jedini ajmo rec luksuzniji i noviji hotel je Vitar... Ali nemaju ormar u sobi(!)... Restorana ima tri cetiri puna, Albanci vlasnici uglavnom ali taj spoj kilometar plaze od sitnog sljunka, cistog mora da vidis svaku ribicu, velike guste sume, setnice put zlatnog rata ...Covjek bi tamo zivio na sendvicima... Ja kad idem na godisnji ne idem se zabavljati vec odmarati, ali malo je takvih
u Valalti 5 km plaže, šljunak, pijesak ili stijene, sve čisto predivno, ljudi mirniji nego na tekstilnim plažama, sve ostalo na nivo,, čisto sve i uredno,, točeno pivo 12 kn prošle godine, pola litre,, ma sve za poželiti,, u kampu bilo oko 6000 naturista kad sam ja bio, a kad su popunjeni do kraja oko 8000, a tako sve dobro raspoređeno da mislis da je poluprazno
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh