Birtijaške čakule

Hocu dobru vezu, obitelj, ali i slobodu i neovisnost.. I da zivim kako hocu al opet da je i on tu... 😂😂😂😂😂😂
Pa tak bi danas trebalo i bit ako je netko.imalo normalan u glavi.
Kaj bi te trebo provjeravat di si skim si kaj radis jesi na poslu u kupnji na kavi s frendicom itd.
Doma ste doma, na poslu na poslu, ides na kavu kazes idem na kavu i bok.
Al sve nes ludo, svi nes provjeravaju, traze, istrazuju...
 
Pa tak bi danas trebalo i bit ako je netko.imalo normalan u glavi.
Kaj bi te trebo provjeravat di si skim si kaj radis jesi na poslu u kupnji na kavi s frendicom itd.
Doma ste doma, na poslu na poslu, ides na kavu kazes idem na kavu i bok.
Al sve nes ludo, svi nes provjeravaju, traze, istrazuju...
Ma ono ne zelim da je netko stalno tu za mene a zapravo zelim jer ako nije tu onda me ne voli... A mozda me i vara.. A opet ako me ne vara, ni jedna ga nece, nije dobro...
 
Brijem da je od kljucne vaznosti pogoditi u svemu pravu mjeru...
Naci... kako da to kazem.. jbt.. neznam se izrazit.. 🤣🤣🤣
Naci onu neku sredinu u svojem poimanju svega toga i uskladiti ju sa svojim osjecajima.
Jer ako te osjecaji i to neko razmisljanje vuce na tu neku stranu gdje prevladava strah o toga, onda da bilo sta i krenes nece dobro zavrsiti vjvtno, jer ce taj strah na kraju i prevladati.
 
Ne kazem da je strah los, uvijek postoji jedna mala doza straha koja pokrece to sve, cak i iz koje se i rasplamsa ta strast i ljubav. Samo ga moras naucit kontrolirat i dozirat. 🙂
 
Naci... kako da to kazem.. jbt.. neznam se izrazit.. 🤣🤣🤣
Naci onu neku sredinu u svojem poimanju svega toga i uskladiti ju sa svojim osjecajima.
Jer ako te osjecaji i to neko razmisljanje vuce na tu neku stranu gdje prevladava strah o toga, onda da bilo sta i krenes nece dobro zavrsiti vjvtno, jer ce taj strah na kraju i prevladati.
Zato nam je za srecu potrebna samo rakija, jebes veze i vezice😂
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh