Birtijaške čakule

Da vam kažem svima , ovo je totalna debilana, ne kuzim da ovo administrator dozvoljava . Pa tko će ti vise prijatelju pristupiti ovom forumu kad svatko može objaviti osobne podatke bez tvoje urgencije
 
Da vam kažem svima , ovo je totalna debilana, ne kuzim da ovo administrator dozvoljava . Pa tko će ti vise prijatelju pristupiti ovom forumu kad svatko može objaviti osobne podatke bez tvoje urgencije
Bolje pitanje je od kuda njima osobni podaci i sve ovo?
kako to ide?
dodjes kod kurve koju mislis jebat za pare i onda joj govoris svoje pravo ime i prezime i ostale stvri iz svog zivota?
I ona njemu govori svoje pravo ime i prezime, adresu itd?
i onda on njoj plati
pa se onda jebu
a kasnije se svađaju na forumu i proklinju i iznose osobne podatke?
WTF
:ROFLMAO:
 
Nemam sad vremena ali sutra idu fotke xopcoda, mozarta i sinisezg.
Aj objavi danas ako imas, aj...
Sramoto....
A sto se tice xopcod znam da te boli sto je u svemu bolji od tebe, ali... Zajebi, nemas nista niti smo on i ja u ikakvom kontaktu od jeseni kada je otisao s foruma. Tako da mozes pusit kurac i meni i njemu
 
Bolje pitanje je od kuda njima osobni podaci i sve ovo?
kako to ide?
dodjes kod kurve koju mislis jebat za pare i onda joj govoris svoje pravo ime i prezime i ostale stvri iz svog zivota?
I ona njemu govori svoje pravo ime i prezime, adresu itd?
i onda on njoj plati
pa se onda jebu
a kasnije se svađaju na forumu i proklinju i iznose osobne podatke?
WTF
:ROFLMAO:
Jbg...
Ja nista ne skrivam zapravo toliko o sebi jer nemam sta izgubit, ali da... Ovaj odron je promasaj svih promasaja... Do facebooka se dode putem mog telefonskog broja, jer se meni nije dalo koristiti dva broja za ovo.... Mislim, svejedno ja nisam tamo, ali lika treba pokupit neka ustanova
 
Bolje pitanje je od kuda njima osobni podaci i sve ovo?
kako to ide?
dodjes kod kurve koju mislis jebat za pare i onda joj govoris svoje pravo ime i prezime i ostale stvri iz svog zivota?
I ona njemu govori svoje pravo ime i prezime, adresu itd?
i onda on njoj plati
pa se onda jebu
a kasnije se svađaju na forumu i proklinju i iznose osobne podatke?
WTF
:ROFLMAO:
Osobni podaci se lako saznaju . Pitanje je samo sto radi administrator ovog foruma ??? Gubi kredibilitet 🤗 pa tko će se vise ovdje prijaviti ili pisati .
 
Aj objavi danas ako imas, aj...
Sramoto....
A sto se tice xopcod znam da te boli sto je u svemu bolji od tebe, ali... Zajebi, nemas nista niti smo on i ja u ikakvom kontaktu od jeseni kada je otisao s foruma. Tako da mozes pusit kurac i meni i njemu
Navecer. Ako ga cijenis nemoj da objavim. A i dala si mi face od mrsave wiki sa brdo njezinih fotki. Valjda imas savjest.
 
Zato sto nije ocekivao toliku pomoc zapada tj mislio je da ce se to rijesiti u nekoliko dana... Jebat ce ga i sto ne moze nista Finskoj i Norveskoj takodjer. Amerika daleko vise ulaze sredstava u vojsku i oruzje od Rusije.. Ali da, nasi debili su daleko ocajniji, losa usporedba, niti zito nemaju.
E moja ti
sigurno si i primila trecu dozu
jer su tako rekli na tvu
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh