Birtijaške čakule

#5707
Neodoljiva1992
Registrirani korisnik

Join Date: Nov 2021.
Posts: 740
Quote:
Originally Posted by Johny Utah View Post
Pa ako nađem nađem, ako ne ništa, neću kao ti družiti se s likovima koji imaju 60 godina.
Hahahaha....
S obzirom da me nisi vidio od lipnja, niti smo u ikakvom kontaktu od rujna ne vjerujem da znas s kim se ja druzim a s kim ne. Daj jebote odi radi neki kurac, imas 4 banke zivis na maminoj grbaci. Cao, bok.
 
#5707
Neodoljiva1992
Registrirani korisnik

Join Date: Nov 2021.
Posts: 740
Quote:
Originally Posted by Johny Utah View Post
Pa ako nađem nađem, ako ne ništa, neću kao ti družiti se s likovima koji imaju 60 godina.
Hahahaha....
S obzirom da me nisi vidio od lipnja, niti smo u ikakvom kontaktu od rujna ne vjerujem da znas s kim se ja druzim a s kim ne. Daj jebote odi radi neki kurac, imas 4 banke zivis na maminoj grbaci. Cao, bok.
Ovo sam ti napisala u 3 mjesecu
 
Damire moj, ostavljam te, imam posla, neki od nas imaju love pa putuju i zive, ne sjede samo pred kompom cekajuci moju reakciju 🤣🤣🤣🤣🤣
 
Nemam ja ništa s alficom, ne poznam ga, tebe je jebao 10 godina.
Znam da ste skupa od rujna, uf i nije vam upalilo... Plakao si im svima na ramenu a onda su te svi sutnuli kao govno kao sto i jesi... Moralni odron... Ajde, zovi mamu da te vozi, cekam te tu, da ti se najebem one tvoje retardurane umobolne matere jednom zauvijek
 
Znam da ste skupa od rujna, uf i nije vam upalilo... Plakao si im svima na ramenu a onda su te svi sutnuli kao govno kao sto i jesi... Moralni odron... Ajde, zovi mamu da te vozi, cekam te tu, da ti se najebem one tvoje retardurane umobolne matere jednom zauvijek
Moralni odron si ti, smeće najgore. Ulizivala si se Xopcodu gazeći mene, ali on te odjebao jer ne želi ništa s tobom, ima lik love i bolje mogućnosti. Isto kao što svaki normalan lik neće ništa imati s tobom kad sazna sve o tebi.
 
Moralni odron si ti, smeće najgore. Ulizivala si se Xopcodu gazeći mene, ali on te odjebao jer ne želi ništa s tobom, ima lik love i bolje mogućnosti. Isto kao što svaki normalan lik neće ništa imati s tobom kad sazna sve o tebi.
Hahahah...ajde cekam te, ajde jel su pune gace???
Da ste bili ljudi, drugacije bi zavrsilo.
zapamtite dobro, da ja vracam i dobro i lose plus jos malo gore.
Ajde, sta cekas, pa necu se dopisivati s tobom... Ajde debilu usrani, tu sam, kreci
 
Guzana mogla si pričati, zajebat ćeš i sebe ovako, nisam tražio mnogo.
Da s tobom pricam??? O cemu jebote???
Jesam ti rekla u lipnju da ne zelim da dolazis?? Jesam. I o cemu da pricamo??
Pa nismo mi frendovi jebote, bio si jedan u nizu likova s kojima sam tada suradjivala. O cemu bi ti PRICAO S OSOBOM KOJU NIKADA NISI VIDIO BEZ NAKNADE???
 
Ja sebe necu zajebat, ti ces sebe. Ja zaista nemam sta izgubit debilceko..
Fascinantno mi je da lik proganja kurvu GODINU DANA ej... Godinu dana.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh