Birtijaške čakule

Da ne spamam na drugim temama, napisat cu ovdje. Kaj se to pocelo događati na forumu, ili tocnije na plavom oglasniku, placaju se masne cifre za neke cure koje su ili stokilasice ili vise nisu u kategoriji cura nego su jednom nogom na Mirogoju. Sta neki ljudi ne shvacaju da je njima dovoljan samo jedan klijent dnevno koji da 400 kn za pol sata da one imaju 12000 kn zarade mjesecno. Da bi ga stavio u neku koja apsolutno ne drzi do sebe, koja se ni ne opere, netko prije tebe je njoj svrsio po sisama ona se ni ne pobrise i dodes ti sljedeci i lizes joj sise? Dogoditi ce se to da cure koje nesto i vrijede, drze do svog tijela, vježbaju malo da to lici na nesto, odu pod tus itd., ce poceti traziti jos vise love jer imaju izgled i uslugu samo zato jer se placa debelima i starima svote koje traze i one. Ljudi ako je stara ili debela pa nemojte bit naivci.
I nemojte mi prodavati price da se nekome svidaju debele cure ili stare babe. Ako nesto platis to mora biti vrijedno tih novaca. Ako je trenutna cijena 400 za ok curu koja i izgleda i ima dobru uslugu, onda ne moze baba sa dobrom uslugom vrijediti 400. Ili obratno cura s dobrim izgledom a da si ga na kraju sam moras izdržati. Zato postoji forum. Netko se opekao kod neke? Ne ides. Nek se takva tera u pm. Il joj plati manje, pa da bar neko zadovoljstvo imate kad odete od nje.
 
Da ne spamam na drugim temama, napisat cu ovdje. Kaj se to pocelo događati na forumu, ili tocnije na plavom oglasniku, placaju se masne cifre za neke cure koje su ili stokilasice ili vise nisu u kategoriji cura nego su jednom nogom na Mirogoju. Sta neki ljudi ne shvacaju da je njima dovoljan samo jedan klijent dnevno koji da 400 kn za pol sata da one imaju 12000 kn zarade mjesecno. Da bi ga stavio u neku koja apsolutno ne drzi do sebe, koja se ni ne opere, netko prije tebe je njoj svrsio po sisama ona se ni ne pobrise i dodes ti sljedeci i lizes joj sise? Dogoditi ce se to da cure koje nesto i vrijede, drze do svog tijela, vježbaju malo da to lici na nesto, odu pod tus itd., ce poceti traziti jos vise love jer imaju izgled i uslugu samo zato jer se placa debelima i starima svote koje traze i one. Ljudi ako je stara ili debela pa nemojte bit naivci.
I nemojte mi prodavati price da se nekome svidaju debele cure ili stare babe. Ako nesto platis to mora biti vrijedno tih novaca. Ako je trenutna cijena 400 za ok curu koja i izgleda i ima dobru uslugu, onda ne moze baba sa dobrom uslugom vrijediti 400. Ili obratno cura s dobrim izgledom a da si ga na kraju sam moras izdržati. Zato postoji forum. Netko se opekao kod neke? Ne ides. Nek se takva tera u pm. Il joj plati manje, pa da bar neko zadovoljstvo imate kad odete od nje.
Svaka ti je na mjestu.Ja se osobno ne sjecam kada sam zadnji put uopće bio kod koje s oglasnika jer mislim da tu nema vise ništa pametno.Prije jedno 6,7 godina na PO je bilo stvarno dobrih cura u to u rangu 300-500 kn koje su izgledale dobro i pružale dobru uslugu.Danas kad čitam da ljudi to daju debelim i smrdljivim babama ili curama za masažu koja nema veze s masažom i eventualno drkicu na kraju mi je apsurdno.
Upravo zato i je ponuda takva kakva je.Samo jednom sam platio masažu i to je bilo kod Nikole koja je tada izgledala brutalno,ima sise koje sam morao doživjeti i tada je bila 300 kn.
Još jednom sam išao tako ali kod Nikki,vjerojatno najljepše cure koja je ikada bila u PO ali s namjerom da dobim komplet.Kada sam došao u prostor i vidio je rekao hoću sve,stavio joj 800 kn pred nju.Nakon malo razmišljanja odbija i kaže da se ne znamo i da uzmem kao za prvi put body to body za 400 pa kao možda drugi put. Samo se zahvalio i otišao jer koliko god dobro izgleda ne bih dao 400 kn za 20 min trackanja uljem i drkicu.Ali kako je ona sama rekla ja sam jedan od 20 koji se okrene.
Kako je tu kolega jedan napisao puno je ljudi koji nemaju nikakve kriterije i koji bi platili doslovno sve samo da ga metnu i dok je tako ponuda će biti nikakva.
 
VENTURA I ANA

Pozdrav,
Ne bih otkrio svoj pravi identitet ali neki me znaju kao @Ventura ;) Ispricat cu vam svoju pricu...
Imam 30ak godina, iz zg sam. Prilicno sam sramezljiv i nisam imao puno iskustva u seksu a kako su godine prolazile odlucio sam se na posjet curama sa oglasa- prositutkama...
Posjetio sam ih nekoliko ali sve su me vise manje razocarale osim jedne Maje. Kod nijedne nisam naisao na ono sto sam trazio. A to bi bilo istovremeno dobar seks ali dobar izgled i osjecaj kao da sam sa svojom curom...
S Majom mi je na pocetku bilo ok, mislio sam da sam naisao na ono sto sam trazio ali u podsvjesti sam znao da nije tako i da ona nije TA. A onda sam primjetio oglas jedne Ane. Pratio sam taj oglas. Naime bila je u Rijeci ali konacno je dosao taj dan kada je stigla u Zagreb.
Odlucio sam ju nazvati. Ocekivanja mi nisu bila prevelika jer sam se u vise navrata razocarao u te cure. Javila se Ana, kada sam joj cuo glas, osjetio sam "ono" nesto.
Dogovorio se u 17h. Stigao u novi zg gdje joj je bio apartman, nazvao je da joj kazem da sam ispred zgrade kad opet onaj cudesni glas, kaze da dodem gore..Stigao ispred apartmana, srce je kucalo nenormalno...Vrata su bila odskrinuta, ulazim u prostor a ispred mene se pojavi ANA :) Ana je izgledala bozanstveno.Zapravo, bila je anđeo i vrag u jednom malom pakovanju :)
Malo smo sjeli i pricali, upoznavali se...dok smo pricali meni je kurac vec bio dignut i htio eksplodirati u hlacama. A onda mi je pokazala put do kupaonice, nasmijesila se i rekla mi pozuri, nemoj da te dugo cekam. Na brzinu sam se istusirao, kako bi se sto prije vratio. Kada sam izasao Ana je vec bila u krevetu, u grudnjaku i gacicama. Bio je to najljepsi prizor u mom zivotu. Poceli smo se lagano ljubiti ali ubrzo je to preslo u divljacko zvaljenje...Onda se ona lagano spustila dole..prvo je kruzila oko mog kurca i dovodila me do ludila a onda je pocela pusiti. Pusi fantasticno..prima ga cjelog. Zamolila me da se dignem, namjestila je glavu na rub kreveta i rekla mi da je jebem u usta. Tako sam ju jebao dobrih 5 minuta. Njene prekrasne oci su bile suzne od mojih naleta..ali to nam je obojici pasalo. Morao sam prestat, uzeti pauzu kako ne bi svrsio. Polegao sam ju na leđa i poceo lagano lizati njenu picku..Bila je sva mokra, njeni sokovi su curili iz nje..uhvatila me za kosu i nabijala dole..to je bio znak da ju mogu zesce..poceo sam ju jebati jezikom a ana je drhtala, stenjala i svrsavala..Htio sam se dignuti i staviti joj konacno kurac u picku ali ana me nije pustala iz klinca..Konacno sam se izvukao.. Ana je bila na leđima, poceo sam ju ljubiti a moj kurac je sada bio tik uz njenu picku...
Osjetio sam kako je vlazna, htio sam staviti kondom ali u tom naletu strasti, stavio sam joj ga bez. Ana nije prigovorila ;)
Jebali smo se kao da sutra ne postoji, bili smo mokri od znoja..promjenili smo nekoliko poza, najljepse mi je bilo kada sam je zguza. Vukao sam ju za kosu, stiskao za vrat, samarao joj guzu, bila je krvavo crvena ali sve joj je pasalo i molila za jos I jos..kada sam bio pri kraju, htio sam ga maknuti ali ana se nabijala i rekla da mogu svrsiti u nju ;). Legli smo jedan uz drugoga, iscrpljeni. Tada sam shvatio da sam naisao na ono sto sam cjelo vrijeme trazio. Nakon nekoliko minuta otisao sam se istusirati, dok je voda tekla niz moje tijelo uletila je Ana i objerucke me zagrlila, okrenuo sam se, ljubili smo se dok je voda ispirala znoj sa nasih tjela. Kurac mi se ponovno digao i ana je kleknula te ga je krenula pusiti. Sada je osjecaj bio jos bolji, uzivao sam u tom carobnom trenutku. Potom se dignula, strastveno me poljubila i na uho sapnula da sam zaboravio na njenu guzu.. isprcila se a ja sam joj lagano usao u guzu..potom sve brze i dublje joj ulazio a ona je sve vise stenjala i vristala od boli i uzitka. Kada sam bio pri kraju osjetila je to, okrenula se i rekla mi da joj svrsim u usta. Strpala ga je u svoja mala usta i iscjedila svaku kap..
Nakon izlaska iz tusa zazvoni mi je mobitel, morao sam hitno otici tako da je nazalost nasem druzenju bio kraj. Kada sam sjeo u automobil shvatio sam da joj nisam platio ;) Odmah sam ju nazvao kako bih joj se ispricao ali je rekla da ne brinem, da je uzivala i da ne moram placati ali da ju obavezno posjetim ponovno cim se vrati iz Rijeke.
A i ti svasta mozes jebat
 
Kontaktirao sam Admina za brisanje profila, međutim nikakvih povratnih informacija nemam. Da li netko zna na koji način da obrišem profil? Hvala najljepša na odgovoru
 
Kontaktirao sam Admina za brisanje profila, međutim nikakvih povratnih informacija nemam. Da li netko zna na koji način da obrišem profil? Hvala najljepša na odgovoru
Gleč vako sinek jednostavno se odjavis i ne prijaviš se nikdar vise . Zakaj bi štel brisat profil? Ima admin pametnija posla ne visi cijele Dane po forumu , ali ako ti obrise profil to je trajno i ak buš štel vrnut profil moral buš delat novi tak da razmisli da li je to tvoja konačna odluka . Morti sutra promjenis mišljenje i ako ti danas admin obrise profil sutra bus povedal joj da bar nisam snoci brisao profil.
 
Gleč vako sinek jednostavno se odjavis i ne prijaviš se nikdar vise . Zakaj bi štel brisat profil? Ima admin pametnija posla ne visi cijele Dane po forumu , ali ako ti obrise profil to je trajno i ak buš štel vrnut profil moral buš delat novi tak da razmisli da li je to tvoja konačna odluka . Morti sutra promjenis mišljenje i ako ti danas admin obrise profil sutra bus povedal joj da bar nisam snoci brisao profil.
Ne nece mi biti zao sto ce profil biti obrisan
Cuj ja neznam koje sve poslove admin na ovom forumu radi, ali znam da 3 dana na kontakt ne odgovara!
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh