Birtijaške čakule

Da jbt treba zvat na mob žene kad neradi wapp
Pa uzmeš i zoveš 🤔. Dobar dan u vezi oglasa zovem. Samo nemoj ko moj frend imat pojačan Mob i u kafiću. Tako lik zvao jednom iz plavog neku i javi se ona onako ko napaljeno. I ovaj u vezi oglasa kaže a ona kaže kao pola sata 400 kn sat 700-800. I neki deda čuje na pola razgovor on poklopi i pita ga deda a jel mladiću šta kupuješ kakave satove za 400 i 800 kn kupuješ . Daj mi broj da ja kupim unuku ovaj za 400 kn. Frajer odma u wc pobjegao drugi oglas zvat. 🤣🤣
 
Popisujem stanovništvo, koliko su stariji ljudi penzići normalniji, ovi mladi do 45 su većina kreteni. U Jugoslaviji se znao red, da se poštuju državni službenici.
 
A oko 5000 bi se moglo skupit, al bojim se da je kasni sad. Nego kaj je bilo da si zaključio da su stariji pristojniji
 
A i ove garaže su prevara bio na cvjetnom 1h i 10 min u garaži u 30 kn kaže treba platit zbog 10 min mi računao 2 h čista prevara
 
Jeftinije bi prošao da sam se parkirao uz zid i da me pauk pokupio i još da su mi strugali boju tužio bi ih za premještanje vozila koje nije obavljeno na siguran način
 
A oko 5000 bi se moglo skupit, al bojim se da je kasni sad. Nego kaj je bilo da si zaključio da su stariji pristojniji
Zato što se u Jugoslaviji znao red, išlo se u vojsku, poštovala se milicija i državni službenici. Dođem kod mladog ne zna lik na što mu se grije stan, kad sam drkaju po mobitelima.
 
Ekipa jel su i vama izbrisane dio poslanih i primljenih poruka? Jel to bio neki pad sustava? Jednom forumasu kao i meni su izbrisane pa me zanima tocan uzrok..
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh