Birtijaške čakule

Ko je kome pušio? Ja sam tele i više ništa ne razumin. Osoba A plaća osobi B da bi osoba C pušila osobi B. Aj ti to razumi.
Tak je . Znaci ninja je platio sinisi da bi neznana junakinja pušili sinisi. Morti je i Siniša natego ninju u međuvremenu. Morti je falio rupu i utjerao ninji u dupe umjesto toj neznanoj junakinji. Vidim ninja je darežljiv mogao bi on meni platit dominatnu pušačicu da puši meni, a on je more jebat će mu da.
 
Tak je . Znaci ninja je platio sinisi da bi neznana junakinja pušili sinisi. Morti je i Siniša natego ninju u međuvremenu. Morti je falio rupu i utjerao ninji u dupe umjesto toj neznanoj junakinji. Vidim ninja je darežljiv mogao bi on meni platit dominatnu pušačicu da puši meni, a on je more jebat će mu da.
I na kraju su svi sretni, svatko je dobio nesto :) jedino je ninja ostao bez para i mozda ga guza malo boli :/ ali ne zeli priznat
 
Tak je . Znaci ninja je platio sinisi da bi neznana junakinja pušili sinisi. Morti je i Siniša natego ninju u međuvremenu. Morti je falio rupu i utjerao ninji u dupe umjesto toj neznanoj junakinji. Vidim ninja je darežljiv mogao bi on meni platit dominatnu pušačicu da puši meni, a on je more jebat će mu da.
Kaj je tebi opet si pijan pa bulazniš a dominantna samo puši i nisam gay jbt
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh