Birtijaške čakule

Zaboravio sam da zivis na balkanu, sorry
Nisi mi odgovorio zašto se vraćaš na Balkan!!!
I kakve veze to ima gdje sam. Kad sam ja prvi puta išao van ti još nisi bio ni u planu. A vani sam i sad radi poslovnih obaveza. Siguran sam i da sam financijski bolje od tebe potkovan, samo ja sam u godinama da ne mogu seksati mlade cure bez da platim, i da sam u tvojim godinama kurac bi si odrezao da sam pao na to da isključivo seksam uz plaćanje.
 
Nisi mi odgovorio zašto se vraćaš na Balkan!!!
I kakve veze to ima gdje sam. Kad sam ja prvi puta išao van ti još nisi bio ni u planu. A vani sam i sad radi poslovnih obaveza. Siguran sam i da sam financijski bolje od tebe potkovan, samo ja sam u godinama da ne mogu seksati mlade cure bez da platim, i da sam u tvojim godinama kurac bi si odrezao da sam pao na to da isključivo seksam uz plaćanje.
Krivo, ja ne sexam samo placanja, nekad platim kad dodem na godisnji i to je to, a sto se tice tko je vise potkovaniji necu o tome jer nema smisla
 
Nisi mi odgovorio zašto se vraćaš na Balkan!!!
I kakve veze to ima gdje sam. Kad sam ja prvi puta išao van ti još nisi bio ni u planu. A vani sam i sad radi poslovnih obaveza. Siguran sam i da sam financijski bolje od tebe potkovan, samo ja sam u godinama da ne mogu seksati mlade cure bez da platim, i da sam u tvojim godinama kurac bi si odrezao da sam pao na to da isključivo seksam uz plaćanje.
Oj, os mi biti sponzor ? onda ja vise necu morati raditi vani
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh