Birtijaške čakule

Ima nas koji to volimo i meni je to zanr broj 1. Ja postujem vas jer ste ko vecina mojih u obitelji i dosta purgera kojima smeta to. Ja sam novija generacija i izlazio sam po klubovima di sam samo to sluso i tu i tamo bi uletio koji nas trash. Ja se uz tu muziku najvise i mogu opustit. Da se razumijemo slusam sve, ali ovo je ipak nesto sta je srcu drago i ne mogu to izbacit iz sebe. I uz to nisam dotepenec i nisam kriminalac
Amadeus, sve 5, svatko neka sluša što voli, ali ne možeš reći da oni koje sam nabrojao nisu zlo i zločin, a oni su najglasniji zagovaratelji te vrste glazbe. Ali onda ne može se biti jeben i pošten, pa pljuvati po kriminalcima a s njima zajedno pjevati i plesati užičko kolo.
 
Amadeus, sve 5, svatko neka sluša što voli, ali ne možeš reći da oni koje sam nabrojao nisu zlo i zločin, a oni su najglasniji zagovaratelji te vrste glazbe. Ali onda ne može se biti jeben i pošten, pa pljuvati po kriminalcima a s njima zajedno pjevati i plesati užičko kolo.
Gospode, koja poveznica... Znaci ako su rockeri i metalci i to slusaoci glazbe, ne izvodaci pedofili ili serijski ubojice znaci da ste i vi... 😂😂Pa ovo je ograniceno ko balkon
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh