Birtijaške čakule

Marijole ja pijem u dva slučaja kad mi je rođendan i kad nije . Ti kazes da sam bio kod sig i pitas di sam svršio ? Otkud ja pijan da znam kod kog sam bio kod kog ne. Sig ti sama rekla da nisam bio onda valjda nisam bio. Možda sam bio i kod maserke ko to zna. Možda i kod viki 🤔. Jebat ga sad eto kad ja pijan po plavom idem i dogovaram susrete s domaćima . Jedino kod Latina idem trijezan
Ahahahh znaci i ja sam nesto slicno rekla za tebe Jurica🤣🤣🤣
 
To se samo meni može desit. Jučer ja dogovoram s ženskom nekom ona cijelo vrijeme odg onako robotski yes no yes no. Ganja frend s pivom reko ajd kad si navro. Odemo na pivu i gleda lik opet transice i kaže joj gle ove odsjekla kurac napravila picku sad prava zena jbt sto medicina radi. Ja pogledam broj to ova s kojom ja dogovorao. Meni se smučilo prisjela mi piva kaže koji ti je kurac . Ja reko kako koji s tom ja dogovarao susret dobro ds nisam dogovorio. Kaže pa šta jel žensko je ? Okej je ona zena, al nmg ja to jebat nekog ko je prije bio muško. Sam mi treba da na zidu visi slikara bradatog i brkatog muškaraca i da je pitam jel ti to ta decko muž/ tata brat i da mi kaže ne to sam ja prije operacije. Ovo nes sto smo pričali bilo na eng i poslje ona mene na hrvatskom pita kako da se oglašava jer je nova da ne zna dam joj link plavog i ege reko eto ti primjera dva pa et i napise gracias. Nemoj ti meni gracias sto mi nisi rekla da si bila ex muško. Poanta price žene koje se oglašavaju ovdje na ljubavnom ili traže bon ili su ex muškarci jedino Marija i maserkaspplit i Ana23 su ajd prave žene ostale ne znam nisam siguran jel su pod 1 žene pod 2 jel traže bon
 
Citam i ovo i mislim si.. Nemojte zamjerit na pitanju😊
Kad je netko od vas isao zadnji put karat jer vam se prikaralo, a ne jel ste jedva dogovorili mj dana unaprijed, skupljali pare nekoliko mj za taj jedan seks, ili radi recenzije kako bi se hvalili... Odnosno koliko vas to samo "odraduje" po navici a koliko jebe onda kad im je trenutak bas tada za seks...
Ma nije to.. Meni je zapravo zanimljiva činjenica da uopće postoji ovakav forum, potpuno slučajno sam naletio na njega upisujući u google "masaže Zagreb". Nisam često odlazio kod djevojaka jer me je jako brzo razočarala hrpa laži koja se krije iza takvih oglasa. Vrlo brzo sam shvatio što bih ja - dugotrajno poznanstvo s maksimalno dvije cure kod kojih bi išao dugoročno, u miru i diskreciji, da znam što me čeka i da nam je oboma lijepo, da se malo opustim, isključim mozak i da to traje. Kao nekakvi, recimo, fuck prijatelji. Nije riječ o hvaljenju ili nečem sličnom al postalo mi smiješno kako je do tih cura zapravo teško doći, pa onda krene zajebantsko pisanje kao sinoć. Zato i pomislih kako bi bilo zanimljivo pisat izvještaj uživo za napaćene suborce, čisto iz bizarnosti, kad nam se svima ponekad čine bizarno neuhvatljive. Naravno, bez detalja koji narušavaju bilo čiju privatnost i diskreciju, to je odvratno i potpuno neprihvatljivo.
 
Predivno je ujutro piti kavu i citati ovaj forum svasta se tu da naucit 👌 tocno znam sto danas sve nesmjem 😂... Ne pisem cesto jer sam u sezoni prezauzet s poslom pa ne stignem, al dode mi da neke stvari i izrečene cinjenice demantiram a i hocu samo da uhvatim vremena 🙋🏻‍♂️
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh