Birtijaške čakule

Ja se isto baš ne slažem... Meni su Brazilke zasad bile top. Možda sam samo tako naletio, ali mislim da je definitivno plus kod njih što mogu pričati s njima, a uglavnom ne govore engleski bogznakako.
Mada je to jako subjektivno i na koga naletis, meni je uz Gemmu i Celeste, jedna Venezuelanka, a druga Argentinka, najbolja bila ta Bella ruskinja. Tako da sve je to lotto ili preporuka ako je dobra. Ja sam na tvoju otisao kod Gemme i 3 puta, bio kod nje dok je tu bila. Definitivno moj broj 1.
 
Mada je to jako subjektivno i na koga naletis, meni je uz Gemmu i Celeste, jedna Venezuelanka, a druga Argentinka, najbolja bila ta Bella ruskinja. Tako da sve je to lotto ili preporuka ako je dobra. Ja sam na tvoju otisao kod Gemme i 3 puta, bio kod nje dok je tu bila. Definitivno moj broj 1.
Da slažem se i ja otišao na preporuku kod Gemme i bilo mi super cura je jako draga i trudi se za razliku od Annie i puši bez kondoma
 
Mada je to jako subjektivno i na koga naletis, meni je uz Gemmu i Celeste, jedna Venezuelanka, a druga Argentinka, najbolja bila ta Bella ruskinja. Tako da sve je to lotto ili preporuka ako je dobra. Ja sam na tvoju otisao kod Gemme i 3 puta, bio kod nje dok je tu bila. Definitivno moj broj 1.
Ne znam je li itko od vas bio kod one Brazilke Lorene, meni je ona bila top. Uzeo pola sata, na kraju ostao više od sat vremena. Dakle vrhunska jebačina, svaki segment vrh.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh