Birtijaške čakule

Sigurno ne cuva broj🤣🤣
Ja ga ni nakon drugog puta ne spremam
Vidiš ja imam ovako. Gledam plavi oglasnik spremim broj pod naslovom npr https://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti/hoces-danju-ili-nocu-oglas-4732650 ova bi bila oćeš danju ili noću. Tako ima jedno 30 brojeva spremljenih koje vjv nikad neću ni zvat ili više nisu aktivni. Jedino imam spremljen još Suelen spremljen i Raissin za svaki slučaj ,a ako idem kod neke ne svidi mi se spremim je kao, grozno iskustvo 1 ,2,3,4,itd :D
 
Tako je to prvo analiza para, pa onda jel ima ljubljena gfe ,jel se da lizat itd . Na kraju prođe godina i di sam bio nigdje šta sam radio ništa
Evo da ti kažem kod Hot Annie nema ljubljenja,gfea ,oral sa kondomom i nema prstenjačenja ,jedino kaj je mala crnkinja zgodna i ima lijepu crnu guzu i usku crnu picu koju sam lizao i dobro se jebe u cowgirl i svršio u doggy i nakraju bila masaža i to je to ukratko Gemma se više trudila
 
Evo da ti kažem kod Hot Annie nema ljubljenja,gfea ,oral sa kondomom i nema prstenjačenja ,jedino kaj je mala crnkinja zgodna i ima lijepu crnu guzu i usku crnu picu koju sam lizao i dobro se jebe u cowgirl i svršio u doggy i nakraju bila masaža i to je to ukratko Gemma se više trudila
Sramota za nju znači tablica opet jede govna. Piše da radi gfe french kiss i oral without condom
 
OVa traži educirane koji znaju kako sa ženama :unsure:. Da joj nije Ana23 nešto u rodu. Vidio tu svađe s Anom i još nekim članovima kako ne znaju sa ženama
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh