Birtijaške čakule

Zanimljivi crtići
Eto prvi je o nama ljudima i svijetu kako se odnosimo prema svijetu tako i prema sebi zapravo.. a drugi je da smo od rodjenja rob sustava i sistema u vlaku iz kojeg ne smis iskociti jer se tada odvezes u svoj vlastiti um odluke razmisljanja stavove a posljedica toga je nerazumijevanje i neprihvacanje ostalih putnika .jer se oni i dalje voze ukrug a ti nastavljas pjesice otkrivajući nove i drugacije nacine putovanja .. didi je to jezivo. U oravu je istina je katkad jeziva al je takva... Meni su jeziviji prolapsi nego ovi crtici 🤷🏼‍♀️
 
dida znam ja da neki vise vole gledat animirane pickice prolapse i zlostavljanje konja al ovo su ti crtici s dubljom porukom onome tko gleda s razumijevanjem.. naravno jednostavnije je pogledat prolapse i plasticne lutkice.. zato se i skrene pažnja sa smisla zivota 😉
Kako ovoga treba shvatiti? Pomozi, znaš da sam glup i idem na dopunsku...
 
Eto prvi je o nama ljudima i svijetu kako se odnosimo prema svijetu tako i prema sebi zapravo.. a drugi je da smo od rodjenja rob sustava i sistema u vlaku iz kojeg ne smis iskociti jer se tada odvezes u svoj vlastiti um odluke razmisljanja stavove a posljedica toga je nerazumijevanje i neprihvacanje ostalih putnika .jer se oni i dalje voze ukrug a ti nastavljas pjesice otkrivajući nove i drugacije nacine putovanja .. didi je to jezivo. U oravu je istina je katkad jeziva al je takva... Meni su jeziviji prolapsi nego ovi crtici 🤷🏼‍♀️
Valjda svi čekaju nagradu
 
Čitao, tako sam i ja shvatio. Skoro. Što je mačka?
Macka je nebitna u prici poanta je da si samo broj i nebitan dok sam ne pridas vaznosti sebi kao pojedincu da si ono kako te uce i ukalupe ili kakvo ti mjesto nadju u skoli u drustvu na faksu na poslu doma il u vlaku i svi imaju svoje mjesto i svrhu i to je ono sto mislimo al zapravo nije tako . Ne pitaj puno samo skaci 😂
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh