Birtijaške čakule

Dobro, a zasto je ta koju nisi zadovoljio bunar?
Iz razloga zasto si ti stavila sad na moj prosjecni kurac. I iz istog razloga zasto se zene sprdaju s malim kitama. Zamisli da se mjeri dubina vagine i obujam, koji nije isti kod svake zene jel tako. Meni je to recimo puno zanimljivije. Ko ima usku lijepu picu. Plitku. Ajmo malo o tim mjerama.
 
Iz razloga zasto si ti stavila sad na moj prosjecni kurac. I iz istog razloga zasto se zene sprdaju s malim kitama. Zamisli da se mjeri dubina vagine i obujam, koji nije isti kod svake zene jel tako. Meni je to recimo puno zanimljivije. Ko ima usku lijepu picu. Plitku. Ajmo malo o tim mjerama.
Da ali ja nevolim recimo usku picu bolje kad je šira
 
Iz razloga zasto si ti stavila sad na moj prosjecni kurac. I iz istog razloga zasto se zene sprdaju s malim kitama. Zamisli da se mjeri dubina vagine i obujam, koji nije isti kod svake zene jel tako. Meni je to recimo puno zanimljivije. Ko ima usku lijepu picu. Plitku. Ajmo malo o tim mjerama.
Vagina se siri i skuplja... Prilagodava penisu tako da vam prica ne drzi vodu... A sad je zato sto paris ovdje kao extra jebac a samo 16 😊
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh