Birtijaške čakule

Dakle oni koji imaju ženu ne mogu imati ljubavnicu, samo mogu ići na plaćene kurve...Sig zovi Moda molim te...
Jos si gluplji nego sto sam mislio. Isuse Dida padas mi u ocima iz svake nove recenice sve vise i vise. Mozda netko od nas ne zeli imati potencijalnu ljubavnicu koja moze napraviti problem u buducnosti. Joj fakat si preglup. Obustavljam svu daljnu komunikaciju s tobom. Pretup si za mene.
 
Nije ali zasto mislis da se bas ti razlikujes od Ventya, Oldija, Moderatora, Marijola i ostalih 1000...
Zasto se ne bih razlikovao? Niti ti znas kako ja izgledam, niti ja znam kako oni izgledaju, da bi ti mogao dati neki realnu usporedbu i objasnjenje zasto. A i boli me kita kako oni izgledaju. Znam kako ja izgledam. Ako nista drugo za pocetak sam mladji vjerojatno od svih navedenih.
 
Jos si gluplji nego sto sam mislio. Isuse Dida padas mi u ocima iz svake nove recenice sve vise i vise. Mozda netko od nas ne zeli imati potencijalnu ljubavnicu koja moze napraviti problem u buducnosti. Joj fakat si preglup. Obustavljam svu daljnu komunikaciju s tobom. Pretup si za mene.
Da, a Viki ili neka druga koja možda zbog svoje sigurnosti ima 3 kamere u stanu ti ne može napraviti probleme. Ništa, Moderator ti je već pisao da zna sve o tebi a sad mislim da ćeš se i uvjeriti u to. Počni spremati priču za po kući i na poslu....
 
Da, a Viki ili neka druga koja možda zbog svoje sigurnosti ima 3 kamere u stanu ti ne može napraviti probleme. Ništa, Moderator ti je već pisao da zna sve o tebi a sad mislim da ćeš se i uvjeriti u to. Počni spremati priču za po kući i na poslu....
I onda sam ja jadan, e moj Dida, nisko si pao da ne mozes nize pasti. Spustio si ne ispod razine ljudskosti. No ok nista me ne iznenadjuje vise. Pa tako ni ovo. Sujeta je zajebana stvar.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh