Birtijaške čakule

Meni najdraža glumica iz te serije, glumila je konobaricu Mariu.
Kao mali masturbirao sam na Francesu Gonshaw:

4e501e9c22680e95f8c472bd6a9ce142.jpg
 
Gle ljudi odnosi se na vas koji zicate fotke i ako procita jos koja budala npr ona sto je neki dan objavila privatne fotografije one gospodje...
Vi niste za ovaj hobi...molim vas za dobrobit svih da ga napustite...
Znaci vecina tih zena ima obitelj,svaka ima privatni zivot kao sto ga vi imate...
Zamislite da vas rastezu, vase fotografije po recenzijama zagreb... Ili da idu od ruke do ruke u pp... Znaci fuj... Ne samo da bi ja to vratila... Nego bi vas i tuzila..drkarosi patnicki...
 
Maserka računa kad je rekao da je lijepa vidio joj je lice, a lice sigurno nije vidio na ljubavnom.

Doduše poznavajući sombija koji je mjesecima tepao sig da je lijepa bez da je vidio išta više od njenih profilnih slika tu na forumu možda o nije vidio lice.
Sombi moguće ne zna razliku između lijepa i zgodna.
 
Maserka računa kad je rekao da je lijepa vidio joj je lice, a lice sigurno nije vidio na ljubavnom.

Doduše poznavajući sombija koji je mjesecima tepao sig da je lijepa bez da je vidio išta više od njenih profilnih slika tu na forumu možda o nije vidio lice.
Sombi moguće ne zna razliku između lijepa i zgodna.
Pa upravo su napisa sve moje dileme ja isto racunam da bi stekao netko dojam jel netko lijep il nije il nesto trece da svakako lice ima ulogu uz ostatak ,i razlika je velika izmedju zgodan i lijep il oboje a nes ti moje slike tamo vidi se stvarno samo dio 😂 a lice ni blizu
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh