Birtijaške čakule

Jos mi je najzalosnije kad mi se il uzivo il na netu obracaju osobe koje ne postoje ,odgovaranjem na njihove komentare bi potvrdio da su tu al nisu pa cemo ih nastavit ignorirati jer NE postoje samim time ne postoje njihova misljenja komentari uopce bilo sto... Sig dolazi idemo partijati , i da usput bas si mi lijepa ❤️😘
Naravno da Sigi cjenim tebe ne Nemaš ti ništa privlačno osim da si priljepak tko se zalijepi đabe ti diplome i glumatanje
 
Najzalosnija faza jednog ljudskog bica prema drugom je zaljenje.. zaljenje radi zapinjanja u zatucanosti,nerazvoju,glupavosti ,cak nije ni smijesno samo zalost.. ima zanimljivih emisija dostupnih i budalama . Discovery,animal olanet,wild ,history,itd itd .. nema izgovora za biti glup samo lijenost... Lijenost i nezelja za umnim napredovanjem.. nije tesko...i dalje mi je zao. Svakog tko je zaostao u razvoju sebe ..
da pogotovo kad Veganka pruža oralne usluge a ne konzumira meso kakav fejk
 
Madmax lajka psihu statuse i poruke 🤦‍♀️ nije krivo drustvo mi smo kao pojedinac pridonijeli ovom trulezu ovoj bolesti i ludilu da se razvija u normalno a normalan se ispricava jer je takav.. svi smo krivi ... Uzas.. nista nego uzas ...neka nam je i gore zasluzujemo sve ...
Pa Patak je tu normalniji i iskreniji od pola foruma. I ne glumi laznu velicinu
 
Zasto imas takvo misljenje o njemu?
Ne bi komentirala situacije koje su neki shvatili osobno i ozbiljno i iz sebe provukli sve najgore na nekom forumu a takvi bi bili jos gori uzivo nisi tu od pocetka da si kompetentan ovu situaciju procijeniti al naravno mos napisat sto oces .. najbolje da napises sam sebi 3639636 komentara i na njih jos 3643784894652 odgovora .. jer je to vrlo normalno i uopce nije bolesno i psihotično ..
 
Ne bi komentirala situacije koje su neki shvatili osobno i ozbiljno i iz sebe provukli sve najgore na nekom forumu a takvi bi bili jos gori uzivo nisi tu od pocetka da si kompetentan ovu situaciju procijeniti al naravno mos napisat sto oces .. najbolje da napises sam sebi 3639636 komentara i na njih jos 3643784894652 odgovora .. jer je to vrlo normalno i uopce nije bolesno i psihotično ..
Daj si dijagnozu sama
 
Glumit inteligenciju na stranici koja.pruža seksualne usluge i želje koje plačaš I pravit se pametan Diplomiran Ajde
 
Maserka.split i dalje mislim da ti.je cijena niska i da si Fantastična žena apsolutno i iznad mnogo.iznad
 
I dalje znaci mislim da misljenje ljudi koji ne postoje nije vazno al oni i dalje imaju potrebu sami sebi pisat teorije i odgovore.. i jos uvijek mi je zalosno . Zao mi je stvarno... Jankomir je zaista najbolji za takve situacije... Ako triba iman priju iz srednje medicinske.. ona je zavrsila dalje. Nazovem je . Samo triba zelit i htjeti sebi pomoci vrhunska je psihijatrica.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh