Birtijaške čakule

Evo jebo me pas ludu sto se obracam nakon 3 miseca tebi budaletini al stari moj ti si puknut i to je to ... Patak mene ti nemos uvridit al meni je tebe tako zao .. bas mi bude nekad tesko ka i radi svih osoba poput tebe znaci ne ljutim se ni ista samo mi je zao i nadam se da ce ti jednog dana biti bolje da ces nac sebe u necemu i biti sretan.. eto to ti zelim od srca koliko god ti mene mrzis nema veze to nisu moji vec tvoji tereti i stvarno ti zelim svako dobro i istovremeno jebem mu grad i drzavu sto ne prepoznaje da ljudima treba pomoc,u Njemačkoj il Svedskoj bi vec prepoznali da ti treba pomoci i poduzeli bi sve da tako bude al tu smo di jesmo nazalost i tvoji problemi ce ostat samona forumu.. stvarno mi je zao.. pretuzno..
 
Ja se naprosto tu moram ukljucit i na iznenadenje svih stati na stranu patka...
Patak je covjek koji se moze nazvati osebujan, ne razmislja o tome sto prica, zivi u svom svijetu... I to je ok dok nikoga ne dira...
I tada je bila rasprava gdje se patak iznervirao i rekao to sto nije bilo u redu nikako i vjerujem da je toga svjestan... Ali patak nije lik koji ce ti prvi uputit neku gadost tek toliko da privuce tvoju paznju ili da dobije zrnce podrske od ekipe pa se osjeti po prvi put u zivotu prihvaceno😅
Patak je lik koji tjera svoj film, zivi u svom svijetu i me dira nikoga prvi...
Eto ja to moram postovat...
Ne djeluje mi kao zavidna, podmukla, ogorcena osoba kakvih je realni budimo 95 posto foruma i ove teme....
Kao jedan od najcrnjih svjeznih primjera takvih podmuklih ljudi izdvojila bih vaginu Hobo...
E ta vaginica je bas bas podmukla... I zeli ti zlo.. A patak ne zeli zlo nikome... Zato mislim da ga moramo pustit da trkelja sta vec trkelja jet realno trkeljaju i ostali pa im nitko ne brani...
 
Ja se naprosto tu moram ukljucit i na iznenadenje svih stati na stranu patka...
Patak je covjek koji se moze nazvati osebujan, ne razmislja o tome sto prica, zivi u svom svijetu... I to je ok dok nikoga ne dira...
I tada je bila rasprava gdje se patak iznervirao i rekao to sto nije bilo u redu nikako i vjerujem da je toga svjestan... Ali patak nije lik koji ce ti prvi uputit neku gadost tek toliko da privuce tvoju paznju ili da dobije zrnce podrske od ekipe pa se osjeti po prvi put u zivotu prihvaceno😅
Patak je lik koji tjera svoj film, zivi u svom svijetu i me dira nikoga prvi...
Eto ja to moram postovat...
Ne djeluje mi kao zavidna, podmukla, ogorcena osoba kakvih je realni budimo 95 posto foruma i ove teme....
Kao jedan od najcrnjih svjeznih primjera takvih podmuklih ljudi izdvojila bih vaginu Hobo...
E ta vaginica je bas bas podmukla... I zeli ti zlo.. A patak ne zeli zlo nikome... Zato mislim da ga moramo pustit da trkelja sta vec trkelja jet realno trkeljaju i ostali pa im nitko ne brani...
Sig svaka cast, slazem se sa svakom rijeci.
 
Ja se naprosto tu moram ukljucit i na iznenadenje svih stati na stranu patka...
Patak je covjek koji se moze nazvati osebujan, ne razmislja o tome sto prica, zivi u svom svijetu... I to je ok dok nikoga ne dira...
I tada je bila rasprava gdje se patak iznervirao i rekao to sto nije bilo u redu nikako i vjerujem da je toga svjestan... Ali patak nije lik koji ce ti prvi uputit neku gadost tek toliko da privuce tvoju paznju ili da dobije zrnce podrske od ekipe pa se osjeti po prvi put u zivotu prihvaceno😅
Patak je lik koji tjera svoj film, zivi u svom svijetu i me dira nikoga prvi...
Eto ja to moram postovat...
Ne djeluje mi kao zavidna, podmukla, ogorcena osoba kakvih je realni budimo 95 posto foruma i ove teme....
Kao jedan od najcrnjih svjeznih primjera takvih podmuklih ljudi izdvojila bih vaginu Hobo...
E ta vaginica je bas bas podmukla... I zeli ti zlo.. A patak ne zeli zlo nikome... Zato mislim da ga moramo pustit da trkelja sta vec trkelja jet realno trkeljaju i ostali pa im nitko ne brani...
Valjda zaboravljamo rijeci koje se nisu birale svjesno il nesvjesno stara moja meni je to bolesno kao i veceras ovo a ti pravdaj koga hoces i koliko hoces meni nisu ovo posla bistra u glavi a ti naravno mozes to shvatit i tako al realno je ovo bolesno u svakom smislu. Sta su vegani sad krivi i masaze ajde nema tu opravdanja samo odjel i dobra grupa terapijska i mozda za par godina dodje na svoje.. al je i tebe lako smantati 🤦‍♀️
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh