Birtijaške čakule

Madmax lajka psihu statuse i poruke 🤦‍♀️ nije krivo drustvo mi smo kao pojedinac pridonijeli ovom trulezu ovoj bolesti i ludilu da se razvija u normalno a normalan se ispricava jer je takav.. svi smo krivi ... Uzas.. nista nego uzas ...neka nam je i gore zasluzujemo sve ...
 
Madmax lajka psihu statuse i poruke 🤦‍♀️ nije krivo drustvo mi smo kao pojedinac pridonijeli ovom trulezu ovoj bolesti i ludilu da se razvija u normalno a normalan se ispricava jer je takav.. svi smo krivi ... Uzas.. nista nego uzas ...neka nam je i gore zasluzujemo sve ...
Slažem se pridonijela si.tome Ja nisam ne dugujem vam ništa ama baš ništa
 
Život je kratak sva ta vaša moralnost i nemoralnost sve je to laž isprazne priče za još jedan dan glumatanja
 
Da jos nadodam da se psihoza danas uspjesno lijeci da je samo potrebno priznati sebi da imas problem i postoje rjesenja ... Nitko u svom problemu ne mora biti sam. Na Jankomiru rade divne osobe koje su spremne svakom pomoc.samo se treba obratiti i javiti. Divne i strucne.. nema straha ..straj je u glavi ..
 
Jos mi je najzalosnije kad mi se il uzivo il na netu obracaju osobe koje ne postoje ,odgovaranjem na njihove komentare bi potvrdio da su tu al nisu pa cemo ih nastavit ignorirati jer NE postoje samim time ne postoje njihova misljenja komentari uopce bilo sto... Sig dolazi idemo partijati , i da usput bas si mi lijepa ❤️😘
 
Da jos nadodam da se psihoza danas uspjesno lijeci da je samo potrebno priznati sebi da imas problem i postoje rjesenja ... Nitko u svom problemu ne mora biti sam. Na Jankomiru rade divne osobe koje su spremne svakom pomoc.samo se treba obratiti i javiti. Divne i strucne.. nema straha ..straj je u glavi ..
Preporučam ti da se izliječiš od sebe jer samo kad te slušam ta trkaljava briga i to vegansko neEmpatično sebično glumatanje za preživit to oralno meso tu konzumaciju pretvaranja da si netko
 
Jos mi je najzalosnije kad mi se il uzivo il na netu obracaju osobe koje ne postoje ,odgovaranjem na njihove komentare bi potvrdio da su tu al nisu pa cemo ih nastavit ignorirati jer NE postoje samim time ne postoje njihova misljenja komentari uopce bilo sto... Sig dolazi idemo partijati , i da usput bas si mi lijepa ❤️😘
Pa kakve ti diplome imaš kakve ti priče prodaješ ti daješ dijagnoze pa ti si na prodaju kakve asilum priče i bajke prodaješ intelektualne filozofije
 
Najzalosnija faza jednog ljudskog bica prema drugom je zaljenje.. zaljenje radi zapinjanja u zatucanosti,nerazvoju,glupavosti ,cak nije ni smijesno samo zalost.. ima zanimljivih emisija dostupnih i budalama . Discovery,animal olanet,wild ,history,itd itd .. nema izgovora za biti glup samo lijenost... Lijenost i nezelja za umnim napredovanjem.. nije tesko...i dalje mi je zao. Svakog tko je zaostao u razvoju sebe ..
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh